شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

خانه | صنایع شما | نفت و گاز

نفت و گاز

فناوری پیشرفته، رویکرد مبتنی بر دانش و تعهد به کیفیت و ایمنی، این شرکت را قادر می سازد تا راه ­حل­ های خلاقانه­ ای را برای هر بخشی از صنعت نفت و گاز ارائه دهد.

شرکت ISQI در تست، بازرسی، تأیید و صدور گواهینامه، با تجربه ­ای وسیع، طیف گسترده ­ای از تخصص­ ها و دسترسی وسیع پیشرو است. بازرسان این شرکت به شرکت ­های نفتی، پالایشگاه ­های نفت، اپراتورهای ذخیره ­سازی مستقل، شرکت ­های خط لوله و توزیع ­کنندگان عمده در ایستگاه ­های گاز خدمات ارائه می­ دهند.

ISQI با ارائه طیف گسترده ­ای از خدمات به منظور پشتیبانی و بهینه ­سازی کسب و کار شما در مرحله اکتشاف، استخراج، پالایش، حمل و نقل و یا بازاریابی نفت و گاز موفقیت شما را تضمین می­ نماید. بازرسان این شرکت برای صنایع نفت و گاز، در حوزه ­هایی شامل جوش، تست­ های غیرمخرب، تجهیزات ثابت و دوار، لوله و متعلقات، تأسیسات، رنگ، عایق و پوشش، خوردگی و حفاظت کاتدیک، تجهیزات الکتریکی و ابزار دقیق و سویل و سازه خدماتی را به طور مستقل یا در قالب بسته­ هایی جهت افزایش فرآیندهای موجود ارائه می ­دهد.

در هر نقطه­ ای از کشور هستید با ما تماس بگیرید تا ببینید که چگونه طیف خدمات ما برای صنایع نفت و گاز می­ تواند مزیت رقابتی را برای شما به ارمغان بیاورد. خدمات این شرکت در حوزه نفت و گاز به شرح ذیل می ­باشد:

نمایشگاه زیست بوم