صنایع شما

انرژی

توسعه پایدار در دنیای مدرن امروز به تولید، توزیع و عرضه انرژی متکی است. صنعت انرژی چند بعدی و متنوع بوده و شامل طیف گسترده ­ای از رشته ­ها و فرآیندها است. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران این توانایی را داراست تا به شما در ایجاد یک کسب و کار قوی یاری رساند. تخصص ISQI ضامن رعایت مقررات در بحث انرژی، ایمنی و تحدید تأثیرات بر محیط زیست است.

این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه­ پرسنل متخصص مجموعه، در خدمت ­رسانی به شرکت­ های انرژی در جهت پیشروی هموار، سودآور و قابل اعتماد کسب و کار دارای تبحر و تخصص ویژه می ­باشد.

صنعت انرژی تجدید پذیر

انرژی قابل تجدید یکی از به­ روزترین موضوعات مورد بحث در جهان است که شرکت­ های تولیدکننده انرژی­ های جایگزین (مانند نیروگاه­ های آبی، انرژی باد، تولید انرژی خورشیدی) و نیز تولید، توزیع و فروش سوخت­ های جایگزین را در برمی­ گیرد.

تمام خدمات مرتبط با انرژی این شرکت می ­تواند به صورت مستقل و یا فرآیندهای کاری و روش ­های کار موجود مورد استفاده قرار گیرد.  شرکت ISQI در حوزه صنایع انرژی خدمات ذیل را به مشتریان این شرکت ارائه می ­نماید:

(ISO 9001:2015 ,ISO 14001:2015, OHSAS 18001, HSE-MS)

نفت و گاز

فناوری پیشرفته، رویکرد مبتنی بر دانش و تعهد به کیفیت و ایمنی، این شرکت را قادر می سازد تا راه ­حل­ های خلاقانه­ ای را برای هر بخشی از صنعت نفت و گاز ارائه دهد.

شرکت ISQI در تست، بازرسی، تأیید و صدور گواهینامه، با تجربه ­ای وسیع، طیف گسترده ­ای از تخصص­ ها و دسترسی وسیع پیشرو است. بازرسان این شرکت به شرکت ­های نفتی، پالایشگاه ­های نفت، اپراتورهای ذخیره ­سازی مستقل، شرکت ­های خط لوله و توزیع ­کنندگان عمده در ایستگاه ­های گاز خدمات ارائه می­ دهند.

ISQI با ارائه طیف گسترده ­ای از خدمات به منظور پشتیبانی و بهینه ­سازی کسب و کار شما در مرحله اکتشاف، استخراج، پالایش، حمل و نقل و یا بازاریابی نفت و گاز موفقیت شما را تضمین می­ نماید. بازرسان این شرکت برای صنایع نفت و گاز، در حوزه ­هایی شامل جوش، تست­ های غیرمخرب، تجهیزات ثابت و دوار، لوله و متعلقات، تأسیسات، رنگ، عایق و پوشش، خوردگی و حفاظت کاتدیک، تجهیزات الکتریکی و ابزار دقیق و سویل و سازه خدماتی را به طور مستقل یا در قالب بسته­ هایی جهت افزایش فرآیندهای موجود ارائه می ­دهد.

در هر نقطه­ ای از کشور هستید با ما تماس بگیرید تا ببینید که چگونه طیف خدمات ما برای صنایع نفت و گاز می­ تواند مزیت رقابتی را برای شما به ارمغان بیاورد. خدمات این شرکت در حوزه نفت و گاز به شرح ذیل می ­باشد:

حمل و نقل و لجستیک

لجستیک:

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به شما جهت یافتن راه­ حل­ های خلاقانه در راستای کمک به توسعه و رشد کسب و کار و با استفاده از روش­ های بهبود کارایی جهت سودآوری بیشتر کمک می ­نماید.

این شرکت در حیطه لجستیک، طیف گسترده­ ای از خدمات از قبیل ممیزی، صدور گواهینامه و خدمات آموزشی را جهت کمک به رونق کسب و کار شما طراحی و ارائه نموده است­. شرکت ISQI به عنوان کمپانی پیشرو در تست، بازرسی، صدور گواهینامه و تأییدیه، با تجربه، تخصص و دسترسی وسیع است. چنان­ چه شما یک شرکت حمل و نقل یا دریایی هستید و یا به طور منظم از خدمات تدارکات استفاده می ­کنید، امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات گسترده ­ای که برای تدارکات در اختیار شما قرار می­ دهیم، آگاه شوید.

حمل و نقل:

صنعت حمل و نقل در زمین، دریا و هوا ملزم به رعایت طیف گسترده ­ای از مقررات سختگیرانه، استانداردها و قوانین می ­باشد. اگر شما یک شرکت خودروسازی، ارائه­ دهنده خدمات ریلی یا دریایی هستید یا در هر جنبه ­ای از تولید قطعات یا زنجیره تأمین حمل و نقل، فعالیت می­ کنید، جهت ارائه خدمات خود به بالاترین سطح ایمنی و قابلیت اطمینان نیاز خواهید داشت. طیف وسیعی از خدمات حمل و نقل تخصصی این شرکت به عملیات شما کمک می­ کند تا ایمن و مؤثرتر عمل کنید.

ما به شما طیف وسیعی از خدمات حمل و نقل تخصصی را ارائه می ­دهیم تا خدمات ایمن و کارآمد خود را به نحو احسن انجام دهید. ما اعتماد به ارائه خدمات را ایجاد می­ کنیم و به شما در درک و مدیریت خطرات زنجیره ارزش کمک می ­کنیم. ما به شما در بهبود کیفیت، کارایی و ایمنی خدمات، برآورده سازی الزامات قانونی و کاهش اثرات زیست محیطی فعالیت­ هایتان کمک می­ کنیم. برای اطلاع در مورد نیازهای حمل و نقل خود، امروز با ما تماس بگیرید.

حمل و نقل ریلی:

این شرکت طیف وسیعی از خدمات برای حمایت از عملیات راه آهن در سراسر زنجیره تأمین ارائه می ­نماید. اگر شما یک اپراتور ریلی، سازنده کامپوننت، ریل حرفه ­ای یا بخشی از زنجیره تأمین ریلی هستید، باید طیف وسیعی از نیازهای ایمنی، نظارتی و تدارکاتی را رعایت کنید. این شرکت به شما در هر سطحی از زنجیره تأمین، خدمات ارائه می­ نماید. شما می توانید از خدمات بازرسی و ارزیابی، مشاوره و تحقیقات مشتری این شرکت برای ارتقای خدمات خود استفاده نمائید.

حمل و نقل هوایی:

صنایع هواپیمائی تحت نظارت دقیق، رعایت استانداردها و قوانین قرار دارند. در نتیجه، باید به طور مداوم عملکردی در بالاترین سطوح ایمنی و قابلیت اطمینان داشته باشند. شرکت بازرسی کیفت و استاندارد ایران طیف گسترده ­ای از خدمات تخصصی به شرکت های هواپیمایی ارائه می ­نماید تا به کسب و کار شما در ارائه خدمات ایمن و صرفه ­جویی در زمان و بودجه کمک کند.

ISQI طیف گسترده ­ای از خدمات هوافضا و مشاوره حمل و نقل هوایی، از جمله مشاوره مدیریت فرودگاه، مشاوره­ های آموزشی و ممیزی­ های مربوط به خطوط هوایی را ارائه می­ نماید.

خدمات این شرکت می ­تواند به شما کمک کند تا تعهد به کیفیت و ایمنی را نشان دهید؛ همچنین منجر به کاهش هزینه­ ها و بهبود بهره ­وری عملیاتی از طریق تحقیق، توسعه و طراحی مؤثر و افزایش جلب اعتماد مشتریان خواهد شد. سبب بهبود اعتبار کسب و کار شما با ارائه محصولات و خدمات منطبق با استانداردهای روز دنیا خواهد شد. انطباق شرکت با مقررات ملی و بین ­المللی، مشخصات صنعت و الزامات مشتری را نشان خواهد داد.

خدمات ما در این حوزه به شرح زیر می­ باشد:

صنایع کشاورزی و غذایی

کشاورزی و صنعت غذا، جزء مهمترین صنایع جهان هستند و اطمینان مصرف­ کنندگان از رعایت استانداردهای ایمنی و کیفیت در هر مرحله از این فرآیند اهمیت به ­سزایی دارد. کالاهای کشاورزی نیز همانند سایر کالاها، نیاز به توجه، ردیابی و یکپارچگی دارند. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران یک سری از خدمات بازرسی و صدور گواهینامه صادراتی و وارداتی، مشاوره، تحقیقات بازار و … را در کلیه زنجیره تأمین ارائه می­ دهد که ضمن کاهش ریسک، کیفیت را تأمین نموده و بهره­ وری را بهبود می­ بخشد. طیف گسترده خدمات این شرکت در این صنعت به شرح ذیل می­ باشد:

صنایع شیمیایی

بدون شک صنعت مواد شیمیایی بسیار پیچیده است و با استفاده از تجهیزات مختلف و گاهی پشتیبانی فنی و تخصصی همراه است. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مجموعه ­ای از خدمات را برای تست ایمنی کالاها ماشین آلات و تجهیزات شما ارائه می ­نماید. خدمات این شرکت برای صنایع تولیدکننده مواد شیمیایی به شرح ذیل می­ باشد:

صنایع هوایی

صنایع هوایی و هوافضا به مقررات سختگیرانه، استانداردها و قوانین احتیاج دارند. در نتیجه، سازمان شما باید به طور مداوم در بالاترین سطوح ایمنی و قابلیت اطمینان قرار داشته باشد. این شرکت به شما طیف گسترده­ ای از خدمات تخصصی هواپیمایی ارائه می ­دهد تا کسب و کار شما را در ارائه خدمت ایمن، صرفه­ جویی در زمان و بودجه یاری دهد.

خدمات ISQI در صنایع هوا فضا می­ تواند به شما کمک کند تا:

  • اعتماد مشتریان خود را در محصولات و خدمات خود تقویت کنید.
  • خدمات شما تعهد به تأمین کیفیت و ایمنی را برآورده سازد.
  • کاهش هزینه­ ها و بهبود بهره­ وری عملیاتی از طریق تحقیق، توسعه و طراحی مؤثر
  • بهبود اعتبار کسب و کار شما با ارائه محصولات و خدمات با صرف کمترین زمان و بودجه
  • دسترسی به تخصص­ های لازم برای پشتیبانی از عمل شما
  • درک و مدیریت خطرات زنجیره ارزش
  • نشان دادن انطباق شرکت با مقررات ملی و بین ­المللی، مشخصات صنعت و الزامات مشتری

خدمات این شرکت در حوزه صنایع هوایی به شرح زیر می ­باشد:

محیط زیست

امروزه محیط زیست در دستور کار دولت­ ها، جامعه مدنی و شهروندان قرار دارد و اهمیت آن در تصمیم ­گیری در  کسب و کار و همچنین در قوانین، استانداردها، رو به فزونی است.

با توجه به اهمیت محیط زیست در کیفیت زندگی و سلامتی انسان، یکی از مأموریت­ های این شرکت ارائه خدمات در راستای مراقبت از این میراث ارزنده نسل­ های آینده است. در همین راستا تیم کارشناسان متخصص این شرکت می ­تواند به شما در بهبود اعتبار سازمانی، مدیریت ریسک و افزایش بهره ­وری کسب و کار کمک کند. شرکت ISQI به عنوان پیشگام در ارائه خدمات محیطی، خدمات متنوعی از قبیل تست، نمونه ­برداری، بازرسی، صدور گواهینامه، تأیید و طیف گسترده ­ای از راه­ حل­ های تخصصی به شرح ذیل را برای کمک به شما در راستای به حداقل رساندن تأثیرات محیطی صنایع پیشنهاد می­ دهد.

بهداشت و درمان

سلامت و ایمنی شغلی یک معیار مهم برای کسب و کارهای موفق است. رفاه و ایمنی کارکنان باید از اهمیت اساسی برخوردار باشد، چراکه سرمایه ­های انسانی مهمترین دارایی شما هستند. به علاوه جدا از مراقبت مستقیم از پرسنل خود، یک مجموعه خوب از سیاست­ های QHSE، دارای اثر ثانویه مهمی نیز است که می­ تواند از همکاران، اعضای خانواده، کارفرمایان، مشتریان، تأمین­ کنندگان، جوامع اطراف و سایر عموم مردم که توسط محیط کار تحت تأثیر قرار می­ گیرند، محافظت کند.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اطمینان می­ دهد که سازمان­ ها از سیستم­ های بهداشتی و ایمنی شغلی مؤثر برای محافظت از کارکنان، ایجاد اعتماد مشتری و افزایش اعتبار کسب و کار استفاده می­ کنند.

این شرکت می ­تواند در مورد طیف گسترده­ ای از مسائل کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست مشاوره و آموزش دهد. شرکت ISQI به عنوان شرکت بازرسی پیشرو در کشور، به طور کامل با قوانین محلی و استانداردهای بین ­المللی آشناست. ما با هم،می توانیم دنیا را به دنیای کاری سالم و ایمن تبدیل کنیم. خدمات شرکت ISQI در این حوزه به شرح زیر می­ باشد:

معدن

سلامت و ایمنی شغلی یک معیار مهم برای کسب و کارهای موفق است. رفاه و ایمنی کارکنان باید از اهمیت اساسی برخوردار باشد، چرا که سرمایه­ های انسانی مهمترین دارایی شما هستند. به علاوه جدا از مراقبت مستقیم از پرسنل خود، یک مجموعه خوب از سیاست­های QHSE دارای اثر ثانویه مهمی نیز است که می­ تواند از همکاران، اعضای خانواده، کارفرمایان، مشتریان، تأمین­ کنندگان، جوامع اطراف و عموم مردم که توسط محیط کار تحت تأثیر قرار می­ گیرند، محافظت کند.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اطمینان می ­دهد که سازمان­ ها از سیستم ­های بهداشتی و ایمنی شغلی مؤثر برای محافظت از کارکنان، ایجاد اعتماد مشتری و افزایش اعتبار کسب و کار استفاده می ­کنند.

این شرکت می­ تواند در مورد طیف گسترده ­ای از مسائل کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست مشاوره و آموزش دهد. شرکت ISQI به عنوان شرکت بازرسی پیشرو در کشور، به طور کامل با قوانین محلی و استانداردهای بین­ المللی آشناست. ما با هم، می توانیم دنیا را به دنیای کاری سالم و ایمن تبدیل کنیم. خدمات شرکت ISQI در این حوزه به شرح زیر می­ باشد:

بخش عمومی

مجموعه خدمات نوآورانه ما برای دولت­ ها، نهادهای بین ­المللی و سازمان­ های شریک در بخش­ های عمومی و خصوصی انواع مختلفی از راه حل­ های تأیید و مبتنی بر فن آوری را پوشش می­ دهد.

 کارکردن با ISQI در سطح ملی، منطقه­ ای یا محلی، کارایی بالاتر و خدمات بهتر برای کاربران نهایی و مصرف­ کنندگان بخش عمومی را فراهم می­ کند. ما طیف گسترده ­ای از خدمات را برای کمک به دولت­ ها، مؤسسات و عموم در سطح کشور ارائه می­ دهیم. با ما کار کنید تا خدمات و تجربه مشتریانتان را ارتقاء دهید. در بهبود زمان­ بندی­ ها و جبران عقب ماندگی­ ها با ما همراه باشید.

خودرو و نیرو محرکه

حمل و نقل بستر توسعه اقتصادی و ایمنی، یکی از مهمترین شاخص­ه های اقتصادی توسعه پایدار است که می ­بایست همواره مدنظر کاربران، دست ­اندرکاران و برنامه ­ریزان اقتصادی کشور قرار گیرد. ایران در مرحله‏ ای خاص از رشد وسایل نقلیه مرسوم به رشد انفجاری قرار‏ دارد و مطابق تجارب سایر کشورها در راستای پیشگیری از تصادفات و کاهش تلفات جاده ­ای، ضرورت ارتقاء ایمنی و کیفیت خودروهای تولیدی و در حال تردد بیش از پیش احساس می ­شود. این شرکت با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه بازرسی فنی و ارائه خدمات مهندسی و مشاوره ­ای در حوزه­ های مختلف صنعتی و برخورداری از سیستم­ های مدیریت کیفیت و مدیریت ایمنی، بهداشت حرفه­ ای و محیط زیست و تأیید صلاحیت­ های صورت گرفته از سوی مراجع ذیصلاح نظیر سازمان ملی استاندارد و وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ در راستای استانداردسازی خدمات، ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی و حمایت از حقوق مصرف­ کنندگان در حوزه­ های مختلف صنعت خودرو، ماشین آلات راه سازی و کشاورزی، خدمات خودرو  و نیز انجام تحقیقات در حوزه­ های مختلف بازار و مشتریان خدمات ارائه می­ نماید. این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه ارائه خدمات خودرو، خدمات ذیل را در این حوزه ارائه می ­نماید:

کالای مصرفی

انتظارات کیفی و طیف وسیعی از الزامات ایمنی روز به روز پیچیده ­تر می ­شوند. برای کمک به این نیازها، بازرسان مجرب این شرکت طیف کاملی از خدمات را برای تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات مصرفی ارائه می نمایند. خدمات شرکت ما شامل تست، بازرسی و مشاوره محصول، ارزیابی فرآیند و کمک­ های فنی است. شرکت بازرسی کیفیت می ­تواند به شما اطمینان دهد که هر دو زنجیره عرضه و محصولاتی که شما خریداری و یا به فروش می­ رسانید، استاندارد هستند.

پرسنل متخصص ما به شما در کاهش خطر، بهبود کارایی و اطمینان از رعایت الزامات قراردادی یا قانونی در سراسر زنجیره تأمین کمک می­ کند. ما به شما در درک گسترده از کالاهای مصرفی کمک می­ کنیم تا شما به ایجاد یک کسب و کار قوی و انعطاف­ پذیر با پتانسیل رشد و پیشبرد رقابت بپردازید. خدمات ما به شما این اطمینان را می­ دهد که محصولاتتان مطابق با استانداردهای اجباری بوده و شما را در دستیابی به یک مزیت رقابتی و توسعه محصولات یاری می­ دهد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با در اختیار داشتن پروانه بازرسی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران در کلیه زمینه­ ها (کالای صنعتی، کالای مصرفی، نفت، گاز و پتروشیمی، مواد معدنی، مواد غذایی، محصولات کشاورزی و …) به عنوان بازرس منتخب بانک مرکزی و نیز سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران و با بهره ­گیری از کادر اجرایی امین، متخصص و مجرب در داخل و خارج از کشور آماده ارائه خدمات با برترین کیفیت و سریع­ ترین زمان به شرح ذیل  به مشتریان این شرکت می­ باشد:

گردشگری

بررسی جغرافیایی طبیعی ایران و نیز امکان­ سنجی هر کدام از جاذبه ­های اکوتوریسمی قابل سرمایه­ گذاری در کشور ما بیانگر آن است که گردشگری در ایران یک منبع اقتصادی کم نظیر خاص بسیار مستعد و البته رها شده به حال خود است. کشور ایران به دلیل برخورداری از تنوع جغرافیایی یکی از ۵ کشور بهره­ مند از تنوع زیستی کامل محسوب می­ شود و با دارا بودن چنین پتانسیلی
می تواند یکی از قطب­ های قدرتمند گردشگری در خاورمیانه باشد و شرایط برای هر گونه سرمایه گذاری اکوتوریسمی در آن فراهم است. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با دارا بودن بیش از دو دهه سابقه در حوزه­ های مختلف بازرسی، آموزش و مشاوره، تأیید و صدور گواهینامه خدمات ذیل را در حوزه صنعت گردشگری و توریسم ارائه می­ نماید: