شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

خانه | صنایع شما | کالای مصرفی

کالای مصرفی

انتظارات کیفی و طیف وسیعی از الزامات ایمنی روز به روز پیچیده ­تر می ­شوند. برای کمک به این نیازها، بازرسان مجرب این شرکت طیف کاملی از خدمات را برای تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات مصرفی ارائه می نمایند. خدمات شرکت ما شامل تست، بازرسی و خدمات کارشناسی محصول، ارزیابی فرآیند و کمک­ های فنی است. شرکت بازرسی کیفیت می ­تواند به شما اطمینان دهد که هر دو زنجیره عرضه و محصولاتی که شما خریداری و یا به فروش می­ رسانید، استاندارد هستند.

پرسنل متخصص ما به شما در کاهش خطر، بهبود کارایی و اطمینان از رعایت الزامات قراردادی یا قانونی در سراسر زنجیره تأمین کمک می­ کند. ما به شما در درک گسترده از کالاهای مصرفی کمک می­ کنیم تا شما به ایجاد یک کسب و کار قوی و انعطاف­ پذیر با پتانسیل رشد و پیشبرد رقابت بپردازید. خدمات ما به شما این اطمینان را می­ دهد که محصولاتتان مطابق با استانداردهای اجباری بوده و شما را در دستیابی به یک مزیت رقابتی و توسعه محصولات یاری می­ دهد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با در اختیار داشتن پروانه بازرسی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران در کلیه زمینه­ ها (کالای صنعتی، کالای مصرفی، نفت، گاز و پتروشیمی، مواد معدنی، مواد غذایی، محصولات کشاورزی و …) به عنوان بازرس منتخب بانک مرکزی و نیز سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران و با بهره ­گیری از کادر اجرایی امین، متخصص و مجرب در داخل و خارج از کشور آماده ارائه خدمات با برترین کیفیت و سریع­ ترین زمان به شرح ذیل  به مشتریان این شرکت می­ باشد:

سالروز 35 سالگی شرکت isqi
بنر 35 سالگی شرکت isqi
بنر ساید بار isqi