شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

خانه | صنایع شما | حمل و نقل و لجستیک

حمل و نقل و لجستیک

لجستیک:

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به شما جهت یافتن راه­ حل­ های خلاقانه در راستای کمک به توسعه و رشد کسب و کار و با استفاده از روش­ های بهبود کارایی جهت سودآوری بیشتر کمک می ­نماید.

این شرکت در حیطه لجستیک، طیف گسترده­ ای از خدمات از قبیل ممیزی، صدور گواهینامه و خدمات آموزشی را جهت کمک به رونق کسب و کار شما طراحی و ارائه نموده است­. شرکت ISQI به عنوان کمپانی پیشرو در تست، بازرسی، صدور گواهینامه و تأییدیه، با تجربه، تخصص و دسترسی وسیع است. چنان­ چه شما یک شرکت حمل و نقل یا دریایی هستید و یا به طور منظم از خدمات تدارکات استفاده می ­کنید، امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات گسترده ­ای که برای تدارکات در اختیار شما قرار می­ دهیم، آگاه شوید.

حمل و نقل:

صنعت حمل و نقل در زمین، دریا و هوا ملزم به رعایت طیف گسترده ­ای از مقررات سختگیرانه، استانداردها و قوانین می ­باشد. اگر شما یک شرکت خودروسازی، ارائه­ دهنده خدمات ریلی یا دریایی هستید یا در هر جنبه ­ای از تولید قطعات یا زنجیره تأمین حمل و نقل، فعالیت می­ کنید، جهت ارائه خدمات خود به بالاترین سطح ایمنی و قابلیت اطمینان نیاز خواهید داشت. طیف وسیعی از خدمات حمل و نقل تخصصی این شرکت به عملیات شما کمک می­ کند تا ایمن و مؤثرتر عمل کنید.

ما به شما طیف وسیعی از خدمات حمل و نقل تخصصی را ارائه می ­دهیم تا خدمات ایمن و کارآمد خود را به نحو احسن انجام دهید. ما اعتماد به ارائه خدمات را ایجاد می­ کنیم و به شما در درک و مدیریت خطرات زنجیره ارزش کمک می ­کنیم. ما به شما در بهبود کیفیت، کارایی و ایمنی خدمات، برآورده سازی الزامات قانونی و کاهش اثرات زیست محیطی فعالیت­ هایتان کمک می­ کنیم. برای اطلاع در مورد نیازهای حمل و نقل خود، امروز با ما تماس بگیرید.

حمل و نقل ریلی:

این شرکت طیف وسیعی از خدمات برای حمایت از عملیات راه آهن در سراسر زنجیره تأمین ارائه می ­نماید. اگر شما یک اپراتور ریلی، سازنده کامپوننت، ریل حرفه ­ای یا بخشی از زنجیره تأمین ریلی هستید، باید طیف وسیعی از نیازهای ایمنی، نظارتی و تدارکاتی را رعایت کنید. این شرکت به شما در هر سطحی از زنجیره تأمین، خدمات ارائه می­ نماید. شما می توانید از خدمات کارشناسی، بازرسی و ارزیابی و تحقیقات مشتری این شرکت برای ارتقای خدمات خود استفاده نمائید.

حمل و نقل هوایی:

صنایع هواپیمائی تحت نظارت دقیق، رعایت استانداردها و قوانین قرار دارند. در نتیجه، باید به طور مداوم عملکردی در بالاترین سطوح ایمنی و قابلیت اطمینان داشته باشند. شرکت بازرسی کیفت و استاندارد ایران طیف گسترده ­ای از خدمات تخصصی به شرکت های هواپیمایی ارائه می ­نماید تا به کسب و کار شما در ارائه خدمات ایمن و صرفه ­جویی در زمان و بودجه کمک کند.

ISQI طیف گسترده ­ای از خدمات هوافضا و خدمات کارشناسی در زمینه حمل و نقل هوایی، از جمله ارائه خدمات کارشناسی مدیریت فرودگاه، خدمات کارشناسی آموزشی و ممیزی­ های مربوط به خطوط هوایی را ارائه می­ نماید.

خدمات این شرکت می ­تواند به شما کمک کند تا تعهد به کیفیت و ایمنی را نشان دهید؛ همچنین منجر به کاهش هزینه­ ها و بهبود بهره ­وری عملیاتی از طریق تحقیق، توسعه و طراحی مؤثر و افزایش جلب اعتماد مشتریان خواهد شد. سبب بهبود اعتبار کسب و کار شما با ارائه محصولات و خدمات منطبق با استانداردهای روز دنیا خواهد شد. انطباق شرکت با مقررات ملی و بین ­المللی، مشخصات صنعت و الزامات مشتری را نشان خواهد داد.

  • خدمات نوین شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در زمینه صنایع ریلی

خدمات ما در این حوزه به شرح زیر می­ باشد:

نمایشگاه زیست بوم