شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

بالاترین سطح شرکت‌های مهندسی، بازرسی و تست، به ISQI رسید

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران موفق به دریافت لوح تقدیر اشتهار 2 ستاره کیفیت از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت کرد.

مراسم اختتامیه تجلیل از برگزیدگان هفدهمین دوره “جایزه ملی کیفیت ایران 1402″، با مشارکت شرکت‌های برتر، امروز صبح با حضور مهدی اسلام‌پناه، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، علی‌اکبر رشاد، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، غلامعلی حدادعادل، رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و همچنین دبیر کل اسمیک در سالن اجلاس سران برگزار شد.

بیش از 500 بنگاه اقتصادی برای شرکت در این جایزه ثبت‌نام کردند که از این بین 147 واحد تولیدی و خدمات توانستند در ارزیابی‌ها از فیلتر سازمان ملی استاندارد عبور کنند که در سطوح تعیین شده بالاترین سطح گروه شرکت‌های مهندسی، بازرسی و تست، از آن شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد.

برگزاری جایزه ملی کیفیت ایران، رخدادی ویژه تلقی می‌شود که دانشوران، تولیدکنندگان، صنعتگران، فناوران و ارائه‌کنندگان خدمات در سطح کشور با تلاشی مضاعف برای ارتقای کیفیت کالاها و خدمات در همه ابعاد، معیشت شهروندان را ترغیب می‌کند و در این دوره که برای اولین بار در دولت سیزدهم برگزار می‌شود، مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام، مورد توجه قرار گرفته است.

Previous slide
Next slide
مطالب بیشتر

ارسال پیام

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
سالروز 35 سالگی شرکت isqi
بنر 35 سالگی شرکت isqi
بنر ساید بار isqi