گواهینامه CE

با همکاری شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) و شرکت SZUTEST ترکیه، دامنه های خدمات صدور گواهینامه CE براساس دایرکتیوهای EU معرفی می شود.
به گزارش روابط عمومی ISQI، براساس این همکاری شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران طبق دایرکتیوهای EU نظیر تجهیزات پزشکی، دیگهای آب داغ ، محصولات ساختمانی، ماشین آلات و …، توانایی انجام اقدامات صدور گواهینامه های بین المللی با همکاری شرکای تجاری خود را دارد.
شرکت SZUTEST ترکیه به عنوان Notified body معتبر در اتحادیه اروپا با شماره ۲۱۹۵ بوده و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با همکاری این شرکت خدمات آزمون، آدیت و بازرسی و در نهایت صدور گواهینامه های بین المللی را ارائه می دهد.
دایرکتیوهای EU لیست دستورالعمل‌های تدوین شده اتحادیه اروپا در راستای حفظ قوانین و استانداردهای هر کالا است که شناخت، مطالعه و بررسی این لیست لازمه نخستین مرحله الصاق نشان CE محسوب می‌شود.
باتوجه به این تعاریف و قوانین ، سازنده یک محصول مسئول تطابق محصول با دایرکتیوهای مرتبط بوده و بدین منظور در اولین مرحله سازنده و یا نماینده قانونی و مشاور وی باید لیست دایرکتیوهای نگرش جدید را بررسی کند.
لازم به ذکر است با توجه به پیچیدگی ، عملکرد و اجزای تشکیل دهنده ممکن است یک محصول توسط چند دایرکتیو پوشش داده شود .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *