شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

شعبه بندرعباس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران افتتاح شد

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در راستای گسترش فعالیت‌ها و توسعه خدمات بازرسی و کیفی‌سازی فرآیندهای واردات و صادرات شعبه بندر عباس را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی، شرکت بازرسی کیفیت با سابقه چندین ساله در‌ حوزه بازرسی کیفیت کالاهای مختلف از خودرو، لوازم خانگی، آسانسور، مخازن سی ان جی، تجهیزات تفریحی و … در راستای گسترش فعالیت‌ها و خدمات خود امروز شعبه دیگری را در شهر بندرعباس و در کنار بزرگ‌ترین گمرک کشور با حضور با حضور نمایندگان اداره کل استاندارد استان هرمزگان، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، سازمان تنظیم‌ مقررات رادیویی استان هرمزگان افتتاح کرد تا در‌ عرصه نظارت و بازرسی بر کیفیت کالاهای ورودی و خروجی کشور در این گمرک به عنوان یکی از بازوهای اجرایی سازمان استاندارد و وزارت صمت فعالیت و همکاری داشته باشد.

گفتنی است شعبه بندرعباس در راستای برنامه‌ های کلان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق با هدف‌گذاری‌های صورت گرفته برای رسیدن به برنامه های توسعه ای ۱۴۰۴ برای گسترش فعالیت‌ها و ارائه خدمات نظارتی و خدمات کارشناسی و همچنین تمرکز زدایی از تهران با استانداردهای بالای ارگونومی، انسانی و محیط کار صورت گرفته و افتتاح شعب دیگر این شرکت در شهرهای دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

افتتاح شعبه بندر عباس ضمن نزدیکی با بزرگترین گمرک کشور برای ارائه خدمات بازرسی و سنجش کیفیت کالا و خدمات ، اشتغال‌زایی مناسبی را هم در‌ منطقه و در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت ایجاد خواهد کرد.

حضور شرکت بازرسی و کیفیت ایران در کنار بزرگترین گمرک کشور می تواند زمینه را برای کنترل هرچه بیشتر کیفیت کالاهای وارداتی و همچنین نظارت بیشتر بر کیفیت و استاندارد کالاهای صادراتی به کشور های هدف را فراهم کند.

Previous slide
Next slide
مطالب بیشتر

ارسال پیام

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
سالروز 35 سالگی شرکت isqi
بنر 35 سالگی شرکت isqi
بنر ساید بار isqi