شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

استقبال وزیر صمت از داشبورد کیفیت خودرو و مرکز تست تصادف

عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، طی حضور در غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در پنجمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، از توانمندیهای ISQI در حوزه ارزیابی و زیرساختهای تست خودرو بازدید کرد.
وزیر صمت، در سومین روز برگزاری اتو اکسپو تهران، در این نمایشگاه حضور یافت و طی بازدید از غرفه ISQI از مراحل ساخت پروژه بزرگترین مرکز تست تصادف خاورمیانه بازدید کرد.
در این بازدید، سعید تاجیک مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران داشبورد کیفیت و خدمات صنعت خودرو را تشریح نمود که با استقبال وزیر صمت روبرو شد و مقرر گردید یک نسخه از این داشبورد آنلاین در اختیار ایشان قرار گیرد. گفتنی است داشبورد صنعت خودرو حاوی کامل ترین نتایج کیفیت خودروها، وضعیت خدمات فروش و پس از فروش، نتایج رضایت مشتریان از کیفیت،. خدمات و… می باشد.
در ادامه وزیر صمت از مراحل ساخت پروژه تست تصادف خودرو بازدید کرد و سعید تاجیک مدیرعامل ISQI و یکی از سهامداران این مرکز آزمون، گزارشی از وضعیت پیشرفت پروژه، ساخت سازه، تامین تجهیزات داخلی و خارجی تست ارائه نمود و از خلف وعده بانک صنعت و معدن در تامین مالی این پروژه دانش بنیان علی رغم تایید معاونت علمی و فناوری گلایه کرد. در پایان وزیر صمت ضمن حمایت از این پروژه بزرگ ملی، برای پیگیری معضل تسهیلات مالی آن قول مساعد داد.

Previous slide
Next slide
مطالب بیشتر

ارسال پیام

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
فلسفه وجودی شرکت ISQI
بنر ساید بار isqi