شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

مرکز جدید تست پیشرفته تایر خودروهای خودران

در دسامبر 2022، مرکز جدید تست پیشرفته تایر شرکتApollo در مرکز تحقیق و توسعه جهانی خود در شنای (یکی از شهرهای هند) افتتاح شد. هدف این مرکز بهبود کارایی توسعه تایرها برای خودروهای سواری با تمرکز ویژه برروی خودروهای الکتریکی است. این مرکز تست با موج رشد خودروهای الکتریکی هماهنگ شده است و نشان می‌دهد که شرکت Apollo تمایل به تقویت قابلیت‌های طراحی تایر، در این بخش رو به رشد را دارد.

در سال 2022، ثبت نام خودروهای الکتریکی در هند برای اولین بار به بیش از یک میلیون دستگاه رسید و بنابراین تولیدکنندگان تایر در هند، به شدت بر روی این موضوع تمرکز دارند.

“Daniele Lorenzetti”، مدیر عامل فناوری Apollo Tyres می‌گوید:

“در دنیای امروز خودروهای الکتریکی، چالش اصلی فروش خودروهای الکتریکی است. با این وجود اعتقاد دارم که آینده با خودروهای خودران است. این تکامل نیازمند تمرکز بیشتر بر شناسایی دینامیک تایر در گشتاور بالا و راحتی و سطح صدای آن است، که نیازمند تمرکز مداوم بر یک فرآیند توسعه تایر موثر و کارآمد برای افزایش رقابت پذیری در پروژه‌های OEM و تعویض است.”

تمرکز تولیدکنندگان تایر در این صنعت بر تولید تایرهای با قابلیت کشش بهبود یافته و دوام بیشتر در جاده است.

Apollo باور دارد که مقررات و پایداری نیز نوآوری را تحریک خواهد کرد و تایرهای آینده باید با استفاده از مواد با قابلیت دوام بیشتر و با وزن کمتر تولید شوند، در عین حال باید عملکرد قوی، عمر بیشتر و مسافت طی شده بیشتری را نیز ارائه دهند. مرکز تست پیشرفته تایر شرکتApollo، به طور اصلی بر روی تست تایرهای خودروی سواری، تایرهای خودروهای الکتریکی و تایرهای موتورسیکلت تمرکز خواهد کرد.

مرکز جدید تست و آزمون تایر شرکت Apollo که خدمات تست و آزمون لاستیک را ارائه می‌دهد، دارای گواهینامه‌های جهانی و داخلی لازم می‌باشد. زیرا Apollo به مناطقی از جمله اتحادیه اروپا و آمریکا نیز محصولات خود را صادر می‌کند. “در این مرکز آزمون، تست تایرهای هواپنوماتیک را طبق مقررات ECE، استانداردهای GSO و غیره انجام می‌دهند.

سازمان ملی اعتباربخشی به آزمایشگاه‌ها و کالیبراسیون‌های هند برای تست‌های چسبندگی و نویز ساحلی برای تایرهای دسته C1، C2 و C3 که توسط برنامه برچسب‌گذاری تایر پوشش داده شده است، این مرکز را تأیید کرده.

Previous slide
Next slide
مطالب بیشتر

ارسال پیام

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
سالروز 35 سالگی شرکت isqi
بنر 35 سالگی شرکت isqi
بنر ساید بار isqi