شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

کرونا ؛ ابلاغیه صیانت از سلامت خانواده ISQI در برابر شیوع ویروس (دوماه خرداد و تیر)

کرونا

به نام خدا

همکاران گرامی

با سلام

 

پیرو ابلاغ دستورالعمل های قبلی مبنی بر ایجاد برخی تغییرات.در شرایط کاری به منظور مقابله با بحران همه گیری.ویروس کرونا (کوئید ۱۹)، ضمن قدردانی از کلیه همکاران جهت رعایت موارد تعیین شده.چارچوب ضوابط شرکت از تاریخ ۶/۳/۱۳۹۹ لغایت ۳۱/۰۴/۱۳۹۹ به شرح ذیل ابلاغ می گردد:

۱) ساعات کاری شرکت در بازه زمانی مذکور از ساعت ۸ لغایت ۱۶:۳۰.(بدون شناوری) بوده و در کل این ایام به منظور کنترل شرایط.همه گیری ویروس کرونا اضافه کار نیازمند اخذ مجوز ویژه خواهد بود.

۲) زمان سرو ناهار از ساعت ۱۲ الی ۱۲:۳۰ در پک های بسته بندی و پشت میز پرسنل می باشد.

۳) مرکز تماس شرکت با رعایت کامل موارد بهداشتی، تب سنجی و بهره گیری از.ظرفیت دورکاری و با نظارت و مسئولیت مستقیم مدیریت واحد.مربوطه فعالیت می نماید.

۴) با عنایت به تجربه بهره گیری.از خدمات برخی از همکاران به صورت دورکاری در ماه های گذشته، مدیران.واحدهای مربوطه با رعایت کامل دستورالعمل ابلاغی شرکت می توانند.در خصوص مشاغلی که قابلیت دورکاری دارند (به استثناء مدیران و روسا).با هماهنگی واحد منابع انسانی اقدام نمایند. رعایت اثربخش دستورالعمل فوق بالاخص در خصوص.تعیین شاخص عملکرد جهت کارکنان دورکار و پایش آن مورد تاکید است.

۵) کلیه گروه های حساس تعریف شده توسط وزارت بهداشت.اعم از کسانی که بیماری های زمینه ای داشته اند.و همچنین بانوان باردار با اطلاع به واحد منابع انسانی تا اطلاع.ثانوی می توانند با رعایت دستورالعمل مربوطه از دورکاری استفاده نمایند.

۶) در مرکز آزمون آلایندگی شرکت ورود افراد متفرقه به آزمایشگاه سنجش.آلایندگی ممنوع بوده و صرفا بازرسین و نمایندگان شرکت ها میتوانند.در اتاق انتظار حضور به هم رسانند. رعایت کامل موارد بهداشتی، تب سنجی و تدوین پروتکل های.ورود و خروج با نظارت و مسئولیت مستقیم مدیریت واحد.مربوطه فعالیت مینماید.

۷) کلیه همکاران فعال در شرکت های قطعه ساز و عرضه کننده.خودرو مکلف به رعایت قوانین داخلی شرکت های فوق.بوده و شرکت نیز ملزم به تامین وسائل بهداشت.فردی (اعم از دستکش، ماسک و مایع ضدعفونی کننده) جهت ایشان می باشد.

۸) اولویت برگزاری جلسات به صورت غیرحضوری و از طریق نرم.افزار معرفی شده از سوی واحد توسعه فناوری اطلاعات می باشد. لیکن در صورت لزوم به برگزاری جلسات حضوری الزام به رعایت فاصله.گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک می باشد.

۹) کلیه واحدها همچنان مکلف به عدم برگزاری جلسات حضوری در.ساختمان مرکزی با مراجعین و مشتریان بوده و در صورت ضرورت.می توانند در فضایی که در طبقه همکف بدین منظور.تدارک دیده شده است، با مراجعین ملاقات نمایند. ضمنا همچنان.ورود ارباب رجوع، مشتریان، افراد متفرقه،.پیک و … در دوره مذکور به داخل طبقات.اداری دفتر مرکزی ممنوع می باشد.

۱۰) کلیه پرسنل در صورت بروز نشانه های اولیه از کسالت و بالاخص وجود تب، می بایست ضمن هماهنگی با مدیریت واحد خود از حضور در شرکت خودداری نموده و پس از دوره مذکور با گواهی پزشک به واحد منابع انسانی مراجعه نمایند.

۱۱) همکاران واحد انتظامات در دو مقطع تب سنجی انجام داده و از حضور همکاران مشکوک به ا بتلا جلوگیری می نمایند. بر اساس پروتکل های نظافت عمومی، واحد پشتیبانی کلیه سطوح، سرویس های بهداشتی، آبدارخانه ها، آسانسور، صندلی ها، میزها، کیبردها و … را هر روز صبح پیش از شروع فعالیت همکاران ضدعفونی می نماید.

۱۲) با الگوبرداری از خدمات شرکتهای بازرسی بین المللی.و به منظور ایجاد حداکثری فاصله گذاری اجتماعی.در صنعت بازرسی، با هماهنگی و موافقت.نهادهای متولی قانونی از ظرفیت های بازرسی ریموت استفاده گردد.

۱۳) کلیه پرسنل موظف می باشند به منظور صیانت از همکاران و ارتقاء.بهداشت و سلامت محیط کار در صورت مشاهده  موارد مشکوک.و یا هرگونه نظر و پیشنهاد موارد را به حوزه HSE اعلام نمایند.

۱۴) کلیه شعب شرکت در شهرهای مختلف نیز.موظفند ضمن هماهنگی کامل با دفتر مرکزی، از الزامات.بهداشتی مقرر در این ابلاغیه و همچنین مقررات.ستاد کرونا در استان محل استقرار تبعیت نمایند.

امید است با رعایت کامل موارد فوق و همچنین تبعیت از.مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، در اسرع زمان ممکن.شرایط طبیعی به اقتصاد کشور و زندگی.روزمره کلیه همکاران بازگردد.

 

با آرزوی بهروزی

سوم خرداد ماه هزار و سیصد و نود و نه

اشکان گلپایگانی- مدیرعامل

Previous slide
Next slide
مطالب بیشتر

ارسال پیام

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
نمایشگاه قطعات خودرو حضور isqi (isqi.co.ir)
نمایشگاه قطعات خودرو حضور isqi