شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

جشنواره ملی حاتم ؛ اعطای تندیس حمایت از تولید ملی به شرکت ISQI

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دومین جشنواره ملی حاتم، در بخش “اجرای موفق پروژه‌های بزرگ ملی با استفاده از توان و تخصص بومی و ملی”، تندیس حمایت از تولید ملی دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی ISQI، همایش حمایت از تولید ملی با حضور دکتر شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگان مجلس، معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت امور خارجه، مقامات سازمان‌های دولتی و برخی فعالان اقتصادی، سه‌شنبه ۸ بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و طی آن از برگزیدگان همایش تقدیر شد.

تندیس این جشنواره با داوری کمیته علمی برای راه اندازی و انجام فعالیت‌های بنیادین و ارزشمند در جهت ارتقای کیفی و کمی تولیدات و خدمات کشور به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تعلق گرفت.

لازم به ذکر است این رویداد کشوری (جشنواره ملی حاتم) که با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور برگزار شد، در نظر دارد با تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و  توانمندی­های بالقوه و بالفعل سازمان­های ملی و نیز بنگاه­های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی نسبت به معرفی مدیران ارزش ­آفرین کشور در بخش­های داخلی و بین­ المللی اقدام نماید.

از برگزیدگانی که اجرای پروژه­های شاخص ملی، طرح­های مطالعاتی و تحقیقاتی موفق، فعالیت­های تحقیق و توسعه شاخص و نیز ایجاد ارزش افزوده از طریق تولید و خدمات توسط ایشان بواسطه مدارک مثبته پس از تایید کمیته علمی  احراز گردد، در قالب اعطای نشان ملی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی خواهد شد و گزارش کاملی از طرح­های برگزیده این واحدها از طریق این دبیرخانه در اختیار مراجع ملی و بین­ المللی جهت توسعه بازار ایشان قرار خواهد گرفت.

Previous slide
Next slide
مطالب بیشتر

ارسال پیام

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
نمایشگاه قطعات خودرو حضور isqi (isqi.co.ir)
نمایشگاه قطعات خودرو حضور isqi