شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

معرفی هلدینگ

خانه | درباره ISQI | کسب و کار ما | معرفی هلدینگ
معرفی هلدینگ

هلدینگ بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با نام اختصاری ISQI، متشکل از شرکت‌های زیرمجموعه، در زمینه‌های بازرسی  و صدور گواهینامه، ارزیابی ، تست و آزمون، تحقیقات مشتری و بازار، آموزش و همچنین ارائه خدمات کارشناسی فعالیت دارد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به‌عنوان شرکت مادر این هلدینگ، سال 1368 با هدف ارائه خدمات فنی، مهندسی، خدمات کارشناسی و تحقیقاتی در راستای ارتقا کیفیت محصولات تولیدی، نظارت بر حسن اجرای پروژه‌ها و ارائه خدمات، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تدوین استانداردهای موردنیاز صنایع، تاسیس شد.

این شرکت با بهره‌گیری از سیستم‌های مدیریت کیفیت و مدیریت ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و محیط زیست و با تأیید صلاحیت‌‌های صورت گرفته از سوی مراجع ذیصلاح نظیر سازمان برنامه و بودجه، سازمان ملی استاندارد ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و … همواره در تلاش است تا همگام با نیازهای ملموس در جامعه، ارتقای کیفیت، ایمنی و آرامش در زندگی را در گستره فعالیت‌های خود قرار دهد.

اکنون هلدینگ ISQI علاوه بر شرکت مادر، ضمن برخورداری از بزرگترین مرکز تماس و مجهز‌ترین مجتمع آزمایشگاهی ایمنی و سنجش آلایندگی خودرو در کشور، در قالب شرکت‌های زیرمجموعه از قبیل “شرکت مشاوران کیفیت کارینا پارس” در حوزه فناوری‌های نوین در زمینه استانداردهای خودروهای نسل آینده (خودروهای متصل و برقی) و خدمات کارشناسی درخصوص خودروهای کارکرده، “شرکت خدماتی مهندسی بهینه کاوان کیفیت” در حوزه خدمات کارشناسی و تحقیقات بازار و “شرکت آزمون‌های ایمنی و کیفی خودرو” در جایگاه اولین و تنها مجری آزمون‌های تصادف، نیز در حال خدمت‌رسانی می‌باشد. همچنین شرکتهای آزمون جاده ای خودرو و درشناسان پارس را نیز در زمره شرکتهای در حال احداث خود دارد .

معرفی هلدینگ
شرکت های زیرمجموعه
سالروز 35 سالگی شرکت isqi
بنر 35 سالگی شرکت isqi
بنر ساید بار isqi