تحقیقات مشتری و بازار

از مرکز تماس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جهت ارزیابی رضایت شما از کالاهای خریداری شده (نظیر خودرو، لوازم خانگی و…) و خدمات فروش و پس از فروش در حوزه های مختلف و به نمایندگی از ارگان های دولتی و شرکتها با شما تماس گرفته شده و در صورت عدم پاسخ ،همکاران مجددا با شما تماس خواهند گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  ۹۶۶۶۹۰۰۰  الی ۸ تماس بگیرید.

رسیدگی به شکایات خریداران خودرو و لوازم خانگی

مسئولیت رسیدگی به شکایات مشتریان در مرحله اول با امور مشتریان شرکت های عرضه کننده می باشد و در صورت عدم نتیجه گیری می توانید از طریق سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مربوطه و یا اداره صنعت ، معدن و تجارت شهر محل سکونت نسبت به ثبت شکایات خود اقدام نمایید. در صورت ارجاع شکایت از طریق سازمان صنعت و معدن و تجارت استان جهت انجام کارشناسی به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران همکاران ما در واحد رسیدگی به شکایات با شما تماس خواهند گرفت.

شماره تماس های واحد رسیدگی به شکایات درخصوص فرآیند کارشناسی شکایت ارجاعی ۸۸۰۲۰۹۲۵– ۴۳۹۰۴۱۵۱ – ۴۳۹۰۴۲۲۵

مهندسی بازرسی خودرو

کیفیت خودروهای ساخت داخل بر اساس دستورالعمل مصوب وزارت صنعت، معدن و تجارت به طور مستمر توسط بازرسان مستقر در خطوط تولید ارزیابی شده و با توجه به ایرادات ظاهری و عملکردی و کیفیت در یکی از رده های ۱ تا ۵ ستاره رتبه بندی می شوند.

گزارش کیفیت خودروهای تولید داخل براساس آدیت وارزیابی بازرسان تهیه ودرسایت وزارت صنعت ، معدن وتجارت و شرکت بازرسی کیفیت واستاندارد ایران به آدرس   www.isqi.co.ir/reports/automotive-reports  و اینستاگرام شرکت به آدرس isqi.co.ir  به صورت ماهانه بارگذاری می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص کیفیت خودروهای داخلی و ارزشیابی خودروها می توانید با شماره  ۴۳۹۰۴۱۸۱  تماس بگیرید.

مهندسی بازرسی خدمات

در خصوص شکایت از نتایج ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، نمایندگی ها می توانند ظرف ۷۲ ساعت با مراجعه به پرتال تخصصی DOS.isqi.co.ir شکایت خود را ثبت نموده تا در مدت زمان تعیین شده رسیدگی گردد.

برای مشاهده دستورالعمل ارزیابی خدمات می توانید به پرتال تخصصی DOS.isqi.co.ir قسمت               آئین نامه ها مراجعه نمایید.

برای مشاهده نتایج ارزیابی سالانه شرکتها ( ۵ سال اخیر ) نیز می توانید به سایت شرکت بخش گزارشات / گزارش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش مراجعه نمایید و کلیه اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  ۴۳۹۰۴۱۱۱  تماس بگیرید.

جهت اخذ یا تمدید تاییدیه خدمات پس از فروش حوزه خودرو در ابتدا درخواست ارزیابی با این مضمون و اعلام نام برند و مدل خودروهای مورد نظر به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارسال نمایید. الزامات ارزیابی و نیز بازه زمانی اجرا متعاقباً اعلام خواهد گردید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  ۴۳۹۰۴۱۱۱  تماس بگیرید.

ارزیابی خدمات پس از فروش ماشین آلات و موتورسیکلت

برای مشاهده دستورالعمل ارزیابی خدمات پس از فروش ماشین آلات و موتورسیکلت می توانید به پرتال تخصصی DOS.isqi.co.ir قسمت آئین نامه ها مراجعه نمایید .

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۴۳۹۰۴۱۲۱ و ۴۳۹۰۴۱۲۲ تماس بگیرید.

برای مشاهده نتایج ارزیابی خدمات پس از فروش ماشین آلات و موتورسیکلت می توانید به پرتال تخصصی DOS.isqi.co.ir قسمت گزارش ها مراجعه نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۴۳۹۰۴۱۲۱ و ۴۳۹۰۴۱۲۲ تماس بگیرید.

باید با بخش مربوطه صحبت کنید (آقایان هاشمی و شهریار)

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۴۳۹۰۴۱۲۱ و ۴۳۹۰۴۱۲۲ تماس بگیرید.

مشاوره و ارزیابی خدمات

: واحد مشاوره شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با بهره گیری از مشاوران مجرب نسبت به شناسایی عارضه ها در سازمان شما اقدام کرده و آمادگی دارد تا استانداردهای مناسب جهت رفع مشکلات مختلف اعم از مدیریت، کیفیت ، ایمنی ، کسب و کار، زیست محیطی، بهینه سازی انرژی و … را با کمک شما پیاده سازی نماید. برای مشاهده خدمات مشاوره می توانید به سایت شرکت به آدرس ISQI.CO.IR و پرتال تخصصی DOS.ISQI.CO.IR بخش خدمات ما مراجعه نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  ۴۳۹۰۴۱۳۲-۴۳۹۰۴۱۳۴ تماس بگیرید.

مهندسی بازرسی تجهیزات صنعتی

مشتری می تواند جهت تایید اصالت گواهینامه با مراجعه به سایت شرکت و ثبت شماره گواهینامه و هولوگرام ، از بارگذاری گواهینامه در سایت شرکت اطمینان حاصل نماید.

مشتری می تواند جهت اخذ گواهینامه بازرسی ادواری دیگ ها و مخازن و جرثقیل و ارت و . . . با ارسال درخواست خود به شماره فاکس ۸۸۰۲۰۵۴۰ و یا ایمیل شرکت از لیست قیمت ها و نحوه انجام پروژه اطلاع یابد.بازرسان این حوزه تماماً مورد تایید استاندارد و همچنین مرکز تحقیقات اداره کار هستند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۲۱۶ تماس بگیرید.

در خصوص شکایت آسانسور می توانید با شماره ۸۸۰۱۸۰۳۵ تماس بگیرید.

سازمان ملی استاندارد ایران سامانه ای را تحت عنوان سیستم نظارت بر استاندارد تجهیزات تفریحی به آدرس http://isad.isiri.gov.ir/ فراهم نموده است که تمامی درخواست های بازرسی به منظور استاندارد سازی لازم است در داخل آن صورت پذیرد. بدین منظور لازم است متقاضیان به اداره کل استاندارد استان محل مورد نظر جهت ورود اطلاعات بهره بردار و محل نصب مراجعه و رمز عبور و نام کاربری برای ورود به سامانه را دریافت نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با رئیس بخش بازرسی وسایل تفریحی و کابل راه به شماره  ۴۳۹۰۴۲۰۶  تماس حاصل فرمایید.

چنانچه وسایل تفریحی قدیمی می باشند (مربوط به نصب قبل از سه ماهه چهارم ۹۱) لازم است به همراه مستندات مربوطه به اداره کل استاندارد استان محل نصب مراجعه و درخواست جهت ثبت تجهیز در سامانه صورت پذیرد. در خصوص تجهیزات جدید نیز باید سازنده یا وارد کننده تجهیز مورد نظر را در سامانه ثبت و درخواست بازرسی ساخت آن را ارسل نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با رئیس بخش بازرسی وسایل تفریحی به شماره ۴۳۹۰۴۲۰۶ تماس حاصل فرمایید.

مدارک و مستندات مورد نیاز جهت اخذ استاندارد تجهیزات حین بهره برداری به شرح ذیل می باشد:

مدارک مستندات مورد نیاز برای مجموعه های تفریحی شهربازی

 • نقشه چیدمان وسایل در مجموعه تفریحی که دارای تاریخ، مهر و امضای مجموعه تفریحی باشد.
 • دفترچه های محاسبات و راهنما (شامل شناسنامه وسیله تفریحی، دستورالعمل ها و چک لیست ها)
 • اصل اظهار نامه قبول مسئولیت‌های طراحی وسایل تفریحی. (برای وسایلی که سازنده آنها دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری مربوطه نمی باشند.)
 • دورهای آموزشی مورد نیاز ناظران فنی وسایل تفریحی اعم از گواهی نامه آشنایی با الزامات اپراتوری، آشنایی با الزامات سری استاندارد ۸۹۸۷ و آشنایی با الزامات استاندارد ۱۱۳۸۹ (در صورت داشتن تجهیزات تفریحی بادی) و آشنایی با الزامات استاندارد وسیله تفریحی ترامپولین (در صورت داشتن وسیله تفریحی ترامپولین) و دوره‌های آموزشی تکمیلی اعم از برق عمومی، بازرسی جوش، هیدرولیک و پنوماتیک، شناسایی و ارزیابی ریسک.
 • تاییدیه آزمون های غیر مخرب هر وسیله تفریحی مطابق با نظر طراح محترم از شخص/شرکت که مورد تایید این شرکت باشد.
 • تاییدیه سیستم ارت وسایل تفریحی از شخص حقیقی یا حقوقی دارای صلاحیت (وزارت نیرو، وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان نظام مهندسی و سازمان ملی استاندارد ایران) مطابق با فرم تعیین شده که در سربرگ شخص یا شرکت تایید کننده به مهر و امضا رسیده باشد.

برای مجموعه های سرپوشیده علاوه بر مدارک عمومی فوق مدارک ذیل نیز مورد نیاز است:

 • تاییدیه آتش نشانی در خصوص ایمنی مجموعه تفریحی مبنی برقراری الزامات اعلام حریق، اطفا حریق و خروج اضطراری.
 • لازم است در تاییدیه سیستم ارت با شرایط مذکور عملکرد محافظ جان مجموعه تفریحی نیز تایید گردد.
 • تاییدیه استحکام ساختاری بنا از شخص/ شرکت مشاور عمرانی مورد تایید سازمان نظام مهندسی با پروانه معتبر مطابق با فرم تعین شده که در سربرگ شخص/ شرکت تایید کننده به مهر و امضا رسیده باشد.

برای مجموعه های آبی (دارای سرسره های آبی) علاوه بر مدارک عمومی فوق مدارک ذیل نیز مورد نیاز است:

 • لازم است تاییدیه استحکام ساختاری بنا، سکو‌ها و معابر دسترسی به سرسره‌های آبی مبنی بر رعایت الزامات آیین نامه ساختمان سازی ایران و تحمل بارهای وارده اعلام شده از سوی طراح سرسره‌های آبی جهت نصب آنها در مجموعه مورد نظر با ذکر نام هر یک از سرسره‌ها از شخص/ شرکت مشاور عمرانی مورد تایید سازمان نظام مهندسی با پروانه معتبر مطابق با فرمت ذیل ارائه گردد.
 • لازم است پلاک و گواهینامه بازرسی حین ساخت دیگ‌های بخار و آب داغ مجموعه تفریحی ارائه گردد.
 • لازم است گواهینامه بازرسی معتبر ادواری دیگ‌های بخار مجموعه تفریحی ارائه گردد.
 • لازم است تاییدیه آزمون کیفیت آب جاری داخل سرسره ها و استخر های شنا انجام شده مطابق با استاندارد‌های ۹۴۱۲ و ۱۱۲۰۳ توسط آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران تهیه و ارائه گردد.
 • لازم است تاییدیه ضد لغزش بودن سطوح قابل راه رفتن و دسترسی به سکوهای سرسره‌ها از مراجع ذیصلاح (فدراسیون مربوطه/ هیئت مربوطه/ اداره ورزش) تهیه و ارسال گردد.
 • لازم است نامه فدراسیون/ هیئت نجات غریق در خصوص اعلام تعداد ناجی مورد نیاز مجموعه تفریحی ارائه گردد.
 • لازم است گواهینامه معتبر و مدارک مربوطه به دوره باز آموزی ناجیان غریق مجموعه تفریحی ارائه گردد. (بند ۶-۲-۷ از استاندارد ۲-۸۹۸۷)

 

مستندات مورد نیاز مربوط به مجموعه های زمین بازی

 • لازم است مشخصات سازنده یا تامین­کننده کفپوش جذب ضربه و میزان کارایی آن و همچنین مستندات مربوط به جذب ضربه کفپوش ارائه گردد.
 • لازم است اسناد و مدارک فنی تجهیزات اعم از نقشه­های کلی و تکی اجزای ساختاری کلیه وسایل بازی و روش نصب آنها ارائه گردد.
 • لازم است تائیدیه آزمون جذب ضربه نشیمنگاه تاب مطابق با الزامات پیوست ب استاندارد ملی به شماره ۲-۶۴۳۶ ارائه گردد.
 • لازم است تائیدیه آزمون بار دینامیکی برای سیستم تعلیق تاب ارائه گردد.
 • در خوص طناب‌های الیافی تولید کننده باید تائیدیه‌ای که در آن نوع مواد بکار رفته و حداکثر بار ایمن آن مشخص شده است ارائه نماید.

مستندات مورد نیاز مربوط به مجموعه های کابل راه (تله کابین و تله سیژ)

 • نتایج و تفسیر تست شار مغناطیسی (MFL/MRT)
 • نتایج تستهای لغزش قفل به میزان ۲۵ درصد قفل ها در هر سال
 • اخذ تائیدیه لازم در مورد سقوط تخته سنگ و بهمن از مراجع ذی صلاح
 • مجوزها و تاییدیه های ارتینگ
 • مجوزها و تاییدیه های صاعقه گیر
 • تست میگر یعنی تست عایقی کابل ها
 • ارائه تاییدیه از اداره برق در خصوص مجموعه هایی که حریم خطوط انتقال را رعایت نکرده اند.
 • انجام تست عملکردی، نتایج مربوط به تست ارتعاش سنجی، نتایج مربوط بارگذاری و عملکرد صحیح گیربکس
 • در صورتیکه گیربکس تعمیر شده باشد ارائه نتایج و گزارش تعمیرات به شرکت بازرسی ارائه گردد.
 • تاییدیه مهندس عمران
 • نقشه های قطعات قفل با مشخص شدن قطعات حساس
 • نقشه های برقی سیستم
 • پروفیل طولی مسیر و نتایج نقشه برداری
 • مستندات امداد و نجات
 • گواهینامه های آموزشی
 • تاییدیه سازمان آتش نشانی
 • دفاتر ثبت وقوع و حوادث و تعمیر و نگهداری
 • تکمیل چک لیست های روتین بهره برداری
 • دستور العمل بهره برداری و کتابچه های تعمیراتی دستگاه

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با رئیس بخش بازرسی وسایل تفریحی به شماره ۴۳۹۰۴۲۰۶ تماس حاصل فرمایید.

چنانچه درخواست بازرسی در سامانه به هر یک از شرکت های بازرسی ذیصلاح ارجاع گردید، لازم است متقاضی با آن شرکت تماس گیرد و ضمن اطلاع از هزینه ها و حق الزحمه نهایی بازرسی و سایر خدمات مورد  نیاز نسبت به پرداخت و ارسال فیش واریزی به شرکت بازرسی مربوطه و همچنین هماهنگی جهت زمان انجام بازرسی اقدام نماید.

چنانچه سعادت بازرسی از تجهیزات تفریحی نصیب این شرکت گردد، جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۲۰۵ تماس حاصل فرمایید.

تمامی گزارشات بازرسی در سامانه سازمان ملی استاندارد آپلود می گردد که متقاضیان می توانند جهت دریافت به آن مراجعه نمایند، همچنین این شرکت درگاه های دیگری جهت ارسال کلیه گزارشات بازرسی اعم از ایمیل و واتساپ را فراهم نموده است.

جهت درخواست دریافت گزارشات از طریقی غیر از سامانه می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۲۰۵ تماس یا درخواست خود را به صورت کتبی به شماره واتساپ ۰۹۳۰۷۵۷۶۶۵۵ ارسال فرمایید.

تمامی تاییدیه های بازرسی در سامانه سازمان ملی استاندارد آپلود و برای اداره کل استاندارد استان محل نصب تجهیز جهت تایید نهایی ارسال می گردد که متقاضیان می توانند جهت دریافت به سامانه یا اداره کل استاندارد مربوطه مراجعه نمایند، همچنین این شرکت درگاه های دیگری جهت دریافت تصویر کلیه تاییدیه بازرسی اعم از ایمیل و واتساپ و وب سایت تایید اصالت گواهینامه به آدرس http://certificate.isqi.co.ir/ را فراهم نموده است.

جهت درخواست دریافت تصویر تاییدیه می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۲۰۵ تماس یا درخواست خود را به صورت کتبی به شماره واتساپ ۰۹۳۰۷۵۷۶۶۵۵ ارسال فرمایید.

CE

علامت CE نشان‌دهنده انطباق محصول تولیدی با قوانین و مشخصات تعریف‌شده در اتحادیه اروپا می‌باشد. محصولی که موفق به اخذ این نشان شود، می‌تواند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا  بدون محدودیت برای فروش، به بازار عرضه شود و با داشتن آرم CE مجوز ورود به بازار کشورهای اروپایی را پیدا می‌کند. علاوه بر کشورهای اروپایی بسیاری از کشورهای همسایه ایران و حاشیه خلیج فارس نیز، داشتن نشان CE را به عنوان شرط پذیرفتن کالاها جهت واردات اعلام کرده‌اند.

در راستای اخذ نشان CE، سابقاً تولیدکنندگان می‌بایست محصولات خود را برای انجام آزمون‌های مورد نیاز به اروپا ارسال می‌نمودند. ولی با توجه به مسائل سیاسی و اقتصادی موجود، اینکار مستلزم صرف زمان و هزینه‌های بسیاری بود. اما شرکت ISQI با عقد تفاهم نامه مستقیم با شرکت SZUTEST (تأیید صلاحیت از NBهای اروپائی و آمریکایی)، این امکان را فراهم کرده است که تولیدکنندگان با صرف زمان و هزینه به مراتب کمتر، گواهینامه CE اصل را از NB  معتبر دریافت نمایند.

شرکت براساس درخواست مشتریان در زمینه انطباق محصول تولیدی در اتحادیه اروپا ، گواهینامه CE صادر می نماید. برای درخواست صدور نشان CE به سایت ما قسمت خدمات ما / صدور گواهی CE مراجعه کرده و پس از مطالعه اطلاعات در صورتیکه که کالای شما مشمول صدور این نشان می شود جهت درخواست با شماره ۴۳۹۰۴۳۸۱-۵ تماس حاصل نمایید.

نشان CE مخفف عبارت انگلیسی European Community است. سازنده با دریافت این نشان اثبات می‌کند که محصولات تولیدی دارای انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اتحادیه اروپا بوده و بیانگر رعایت الزامات اساسی محصولات تولیدی برای کیفیت کالا، حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف‌کننده و نیز محیط زیست می‌باشد.

مرحله اول: انتخاب دایرکتیو‌ها یا قوانین مرتبط با حوزه کاربری محصول

مرحله دوم: تعیین و استخراج روش‌های آزمون استانداردهای همگون شده‌ اروپایی

مرحله سوم: بررسی خطرات و انتخاب روش ارزیابی

مرحله چهارم: اعمال استاندارد‌ها یا مقررات فنی

مرحله پنجم: گردآوری مدارک فنی Technical File که گزارشات نتایج آزمون‌ها و مشخصات محصول را شامل می‌شود.

مرحله ششم: تهیه اظهارنامه تطابق

مرحله هفتم: انجام ممیزی نهایی توسط موسسات مورد تأیید اتحادیه اروپا

مرحله هشتم: الصاق نشان CE و دریافت گواهینامه با اعتبار مشخص

 • مصالح ساختمانی
 • تجهیزات پزشکی
 • مواد و تجهیزات کاشتنی در بدن
 • تجهیزات الکترونیکی
 • سردکننده‌ها و یخچال‌ها
 • اسباب بازی
 • ماشین آلات
 • تجهیزات حفاظت شخصی
 • تجهیزات اندازه‌گیری غیراتوماتیک
 • تجهیزات گازسوز
 • مواد منفجره غیرنظامی
 • بالابر‌ها، مخازن تحت فشار
 • تجهیزات رادیویی و مخابراتی و …

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۲۱۶ و ۴۳۹۰۴۳۸۱ بخش CE تماس بگیرید.

بازرسی کالا 

گواهینامه بانکی در مبدا : پرفورما اینویس _ کامرشیال اینویس _ پکینگ لیست_ بارنامه _ ثبت سفارش _ بیمه نامه _ گواهی مبدا

گواهینامه بانکی در مقصد : پرفورما اینویس_ کامرشیال اینویس_ پکینگ لیست_ بارنامه_ ثبت سفارش _ بیمه نامه_گواهی مبدا _ قبض انبار یا اعلامیه ورود

گواهینامه گمرکی در مبدا: پرفورما اینویس _ کامرشیال اینویس _ پکینگ لیست_ بارنامه_ ثبت سفارش _ گواهی مبدا_ مدارک آزمون کالا

گواهینامه گمرکی در مقصد: پرفورما اینویس _ کامرشیال اینویس _ پکینگ لیست_ بارنامه_ ثبت سفارش_ بیمه نامه_گواهی مبدا _قبض انبار یا اعلامیه ورود_اظهارنامه کالا_ نامه دستور_ مدارک آزمون کالا

متن کامل ال سی _ پیش فاکتور _ فاکتور_ بارنامه_ قبض انبار

 نامه درخواست بازرسی _ پرفورما مورد نظر

* ﻣﻮاد ﻏﺬاﯾﯽ، ﻣﺤﺼﻮﻻت ﮐﺸﺎورزی، روﻏﻦ ﻫﺎی ﮔﯿﺎﻫﯽ

* ﻧﻔﺖ, ﻣﻮاد ﻧﻔﺘﯽ و ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ – ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ

* ﻣﻮاد ﻣﻌﺪﻧﯽ

*ﮐﺎﻻﻫﺎی ﻣﺼﺮﻓﯽ: ﺑﻪ اﺳﺘﺜﻨﺎء ﻣﻮﺗﻮر ﺳﯿﮑﻠﺖ

* ﮐﺎﻻﻫﺎی ﺻﻨﻌﺘﯽ

http://www.isiri.gov.ir/portal/file/?795458

اروپا – آسیا – آفریقا – استرالیا

گمرک شهریار، گمرک بندر عباس ، گمرک غرب تهران ، گمرک قم و سلفچگان، گمرک بوشهر

 با توجه به ارزش LC متغییر می باشد.

مطابق با مقررات بانک مرکزی می باشد.

سازمان ملی استاندارد لیست کالاهایی که مشمول استاندارد اجباری هستند را با توجه به کد تعرفه در سایت اعلام و چندماه یکبار هم این لیست به روز می شود.

http://www.isiri.gov.ir/portal/file/?765128

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۲۰۲ تماس بگیرید.

نظارت بر آلایندگی

درخواست کتبی  آزمون مورد نیازو مشخصات فنی نظیر نوع آزمون، سطح استاندارد ،مشخصات خودرو  یا موتورسیکلت به همراه شماره شاسی و … به مدیر واحد نظارت بر آلاینده های محیط زیست از طریق فکس ارسال گردد تا هماهنگی های لازم جهت انجام آزمون، صورت پذیرد.

جهت کسب  اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۰۲۱۷۳۸ تماس حاصل نمایید.

درخصوص اطلاع از انواع تست های آلایندگی : مراجعه به سایت شرکت، بخش خدمات ما / خدمات تست و آزمون کلیه اطلاعات مورد نظر در این بخش موجود می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۰۲۱۷۳۸ تماس حاصل نمایید .

منابع انسانی

درخصوص اطلاع از جذب نیرو در شرکت ، شما می توانید رزومه خود را به نشانی isqi.co.ir  ارسال نموده و یا در سایت شرکت در قسمت اطلاع رسانی ، فرم استخدام را تکمیل نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۴۳۳ با واحد منابع انسانی تماس بگیرید.

توسعه کسب و کار

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای اعطای نمایندگی در استان ها به افراد واجد صلاحیت آمادگی دارد. چنانچه با فضای کسب و کار استان خود آشنایی کامل دارید  و خدمات شرکت ما را در سایت مطالعه کرده و قابلیت بازاریابی و توسعه آنها را فراهم می بینید می توانید در خصوص اخذ نمایندگی به سایت شرکت مراجعه نموده و در قسمت اطلاع رسانی – فرم درخواست اخذ نمایندگی را تکمیل نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۳۸۱ – ۴۳۹۰۴۳۸۳  تماس بگیرید.

تضمین کیفیت

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دارای مجوز بازرسی عام در همه گروه های کالایی و کشورها از سازمان ملی استاندارد بوده و به عنوان بازرس گرید A وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه خودرو فعالیت می نماید. همچنین دارای رتبه ۱ بازرسی فنی از سازمان برنامه و بودجه می باشد. درخصوص مشاهده گواهینامه های اخذ شده شرکت از مراجع ذیصلاح شما می توانید به سایت شرکت قسمت درباره ما/گواهینامه ها مراجعه نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۹۰۴۴۸۳  تماس بگیرید.