شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

سعید تاجیک رییس هیات مدیره انجمن آزمایشگاه‌های همکار شد

براساس شمارش آرا در انجمن اعلام شد:

سعید تاجیک رییس هیات مدیره انجمن آزمایشگاه‌های همکار شد

 

سعید تاجیک مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با کسب 27 رای، رییس هیات مدیره انجمن آزمایشگاه‌های همکار آزمون و کالیبراسیون ایران شد.

گفتنی است انجمن آزمایشگاه‌های همکارآزمون و کالیبراسیون، در سال 88 با هدف سامان‌دهی خدمات در امور آزمایشگاه‌های همکار سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، فراهم‌سازی امکانات بهره‌برداری بیشتر از سرمایه‌گذاری، انتقال تجربیات علمی و عملی دست‌اندرکاران مربوطه و … تاسیس شد که اهداف بسیاری نظیر موارد ذیل را دنبال می‌کند.

  • همکاری و مشارکت فعال با سازمان ملی استاندارد ایران، مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و یا سازمان‌های ذیربط دیگر در ارائه پیشنهاد، محاسبه، تعیین و تنظیم تعرفه‌های آزمایشگاهی و نظارت بر اجرای آن‌ها.
  • همکاری و مشارکت فعال با سازمان و نظام به منظور حصول اطمینان از عملکرد صحیح آزمایشگاه‌های همکار.
  • همکاری و مشارکت فعال با سازمان و نظام در بررسی و رسیدگی شکایات واصله از آزمایشگاه‌های همکار.
  • همکاری و مشارکت فعال با سازمان و نظام در سیاست‌گذاری و تدوین مقررات مربوط به چگونگی ممیزی آزمایشگاه‌های همکار و مقررات مربوط به اعطا، تمدید، افزایش دامنده، تغییر و تعیین ظرفیت، تعلیق یا ابطال پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه و انتخاب آزمایشگاه‌های برتر و نمونه استانی و کشوری.
  • همکاری و مشارکت فعال با سازمان و نظام درخصوص سیاست‌گذاری جهت ارتقا و سطح کیفی و کمی آزمایشگاه‌های همکار و کمک به ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های آزمایشگاهی.
  • ایجاد بانک‌های اطلاعاتی و اطلاع‌رسانی و تهیه کتب و نشریات و منابع و ایجاد سایت و برگزاری دوره‌های آموزشی.
  • معرفی انجمن در سطوح ملی و بین‌المللی.

این موفقیت را به خانواده بزرگ ISQI تبریک عرض نموده و برای ایشان سرافرازی و توفیق روز افزون آرزومندیم.

 

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide