پیام مدیر محترم عامل ISQI به مناسبت کسب عنوان واحد نمونه استان تهران در سال ۱۳۹۷

اشکان گلپایگانی مدیر‌عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به‌ مناسبت کسب عنوان واحد نمونه استان تهران در سال ۱۳۹۷، در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۷ پیام تبریکی به کارکنان شرکت ISQI صادر نمود.

واحد نمونه استان تهران

متن پیام به این شرح است:

“همکاران عزیزم سلام

کسب افتخار شرکت بازرسی نمونه استان تهران را به همه شما همراهان کیفیت صمیمانه تبریک عرض می کنم.

بر کسی پوشیده نیست انتخاب توامان شرکت به عنوان بازرس نمونه ملی و بازرس نمونه استان تهران رویدادی است که به لحاظ حساسیت ها و ریز بینی های سازمان ملی استاندارد ایران، جز با همت، همیت، غیرت، دقت و صداقت فرد فرد شما عزیزان دست یافتنی نبوده و نخواهد بود.

بر خود واجب می دانم ضمن تقدیر و تشکر از تلاشها و دلسوزی های تمامی اعضای خانواده بزرگ ISQI، یادآور گردم که کسب این موفقیت و اعتماد مضاعف ایجاد شده به شرکت، مسئولیت خطیر ما را به واسطه افزایش سطح توقع کلیه مخاطبین و ذینفعان، صد چندان نموده است. انتظار دیگران از ما و انتظار ما از خودمان این است که با مشارکت فعال، ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری همواره ارائه کننده خدمات برتر، بی نقص و به عنوان الگو برای صنایع کشور و سایر شرکت های دنباله رو باشیم.

احساس قلبی من این است که امروز اثر بخشی باور ” کیفیت، مسئولیت همه ماست” متبلور گردیده و البته تاکید فراوان دارم که این سرآغاز راه است و چراغی است برای قرار گرفتن در مسیر تکوین و تعالی!

با امید دستیابی به موفقیت های بیشتر و با آرزوی بازگشت رونق به اقتصاد کشور عزیزمان ایران

پاینده باشید و پر نشاط”

 

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران پس از انتخاب به عنوان واحد نمونه ملی در سال ۹۷ از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، موفق به دریافت تندیس واحد نمونه استاندارد استان تهران شد.

در مراسم بزرگداشت روز جهانی استاندارد و تقدیر از واحدهای برتر استان تهران (۶آذرماه)، تندیس و لوح شرکت بازرسی برتر استان تهران در سال ۱۳۹۷ را دریافت کرد. در متن لوح اهدایی به امضای دکتر طاهری مدیرکل استاندارد استان تهران به افتخار کسب عنوان شرکت بازرسی نمونه استان تهران آمده است:

“جناب آقای اشکان گلپایگانی

مدیر محترم عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

دستاوردهای ماندگار و ارزشمند همواره در گروی افکار بلند تجربیات گرانقدر انسان هایی است آگاه، که با تمام توان و دلسوزانه در ترسیم آینده ای در خور تلاش می کنند.

بر اساس ارزیابی یک ساله فعالیت های آن شرکت در رعایت ضوابط مربوطه، به عنوان شرکت بازرسی نمونه استان در سال ۹۷-۱۳۹۶ معرفی می گردید.

امید است در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مزین به نام حمایت از کالای ایرانی می باشد، در راه تولید ملی موفق و پایدار باشید.”

لوح واحد نمونه استان تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *