مراسم رونمایی از نظام جامع قدردانی از پیشنهادات و فعالیت‌های ویژه کارکنان ISQI

مراسم رونمایی و ابلاغ نظام قدردانی از پیشنهادات و فعالیت‌های ویژه کارکنان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شنبه ۹۷/۷/۷ با حضور مدیرعامل ISQI به همراه کلیه کارکنان در محل این شرکت برگزار شد.
اشکان گلپایگانی، مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در این مراسم سخنرانی خود را با بیان اهمیت دریافت نظامند پیشنهادات و ایده ها در سازمان برای انجام کارهای صحیح آغاز کرد و ادامه داد، با توجه به شرایط موجود، به حداقل رساندن خطاها و شاداب‌سازی پرسنل، از راهکارهای اساسی در راستای مقاوم‌سازی شرکت در برابر خطرات موجود در فضای کسب و کار کنونی می‌باشد. لذا توجه به ایده‌های کارکنان و ارزش‌پذیری آن از سوی سازمان و همچنین ایجاد مسیر صحیح درخصوص ایجاد ساختار منظم و استفاده از این ایده‌ها می‌تواند در به حداقل رساندن اینگونه مخاطرات بسیار موثر باشد.
مدیرعامل ISQI با استقبال از نظام مذکور، مواردی چون پرورش ایده‌های خلاقانه و نوین، اصلاح رفتارها و فعالیت‌های اشتباه در سازمان، افزایش کیفیت خدمات به بالاترین سطح ممکن و همچنین رسیدن به سازمانی بدون خطا، با بهترین عملکرد و الگویی برای سایر سازمان‌ها را به ‌عنوان اهداف این نظام جامع برشمرد.
وی در پایان با اشاره به ابلاغ نظام جامع قدردانی از پیشنهادات و کارهای ویژه کارکنان گفت بی‌شک ایجاد بستری مناسب برای مشارکت کلیه کارکنان به عنوان همراهان کیفیت در ارائه پیشنهادات و طرح ایده‌های نوین می‌تواند در وهله اول موجب بالندگی کارکنان و به تبع آن زمینه‌ساز پیشرفت روزافزون سازمان شود.
نظام جامع قدردانی از پیشنهادات و فعالیت‌های ویژه کارکنان ISQI برپایه تقویت زمینه‌های مشارکت کارکنان در ارائه پیشنهادات توسعه کسب و کار، پیشنهاداتی برای اصلاح و پیشبرد فعالیت‌های سازمان و سایر فعالیت‌های ویژه از طریق طرح‌های تشویقی بنا شده است.

قدردانی از پیشنهادات و فعالیت‌های ویژه کارکنان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *