شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

طی بازدید از مرکز آزمون آلایندگی خودرو ISQI اعلام شد: حمایت سازمان ملی استاندارد ایران از توسعه آزمایشگاه‌های تست خودرو و قطعات آن

به گزارش روابط عمومی ISQI- پیمان پیرایش مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای استانداردهای صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد به همراه روسای گروه‌های تخصصی مرتبط آن سازمان، روز دوشنبه ۲۹آذر از مرکز آزمون آلایندگی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بازدید کرد.
این بازدید با هدف آشنایی با امکانات و توانمندی‌های جدید مرکز آزمون آلایندگی ISQI صورت گرفت و علاوه بر آن طی جلسه‌ای، سعید تاجیک مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برنامه‌ها و جهت‌گیری‌های این شرکت در خصوص توسعه تجهیزات تست‌های ایمنی و زیست‌محیطی صنعت خودرو را تشریح کرد.
وی کلیات برنامه‌های توسعه‌ای ISQI را در راستای رفع برخی از نواقص آزمون‌های ایمنی مرتبط با استاندارد‌های ۸۵گانه خودرو و همچنین آزمون‌های زیست‌محیطی مرتبط با خودروهای دیزلی و قطعات کنترل‌کننده آلایندگی خودروهای بنزینی، عنوان نمود.
گفتنی است مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای استانداردهای صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ضمن استقبال و حمایت از طرح‌ها و برنامه‌های ISQI در این حوزه، از جدیت سازمان ملی استاندارد در کنترل استاندارد‌های اجباری خودرو و قطعات با نمونه‌برداری از خطوط تولید و انجام آزمون‌های مربوطه در مراکز تست مجهز داخلی خبر داد.
در حاشیه این بازدید پیمان پیرایش از تنها آزمایشگاه کشور در حوزه قطعات ایمنی آسانسور که متعلق به شرکت ISQI می‌باشد نیز بازدید کرد.

Previous slide
Next slide