شرکت ISQI در نمایشگاه بین‌المللی شهربازی سمینار استاندارد تجهیزات بازی برگزار کرد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به‌ عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه بازرسی و استانداردسازی وسایل تفریحی و شهربازی روزهای ۶ الی ۹ آذرماه در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی شهربازی حضور داشت.

برگزاری سمینار تخصصی «استاندارد در حوزه وسایل تفریحی» با حضور رؤسا و کارشناسان اداره کل استاندارد استان تهران، مدیران شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، انجمن شهربازی‌داران ایران، تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات شهربازی از فعالیت‌های ISQI در این نمایشگاه بود.
علاوه بر آن در راستای مسئولیت اجتماعی در خصوص ارتقای آگاهی مخاطبین تخصصی صنعت شهربازی با انجام نظرسنجی حضوری توسط پرسشگران ISQI به دریافت نظرات بازدیدکنندگان و کارشناسان در خصوص صنعت شهربازی صورت گرفت.
همچنین تندیس مجموعه برتر هشتمین نمایشگاه بین‌المللی شهربازی، به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران توسط برگزار کننده این نمایشگاه اهدا شد.

لازم به ذکر است نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها با هدف معرفی شرکت ها و برندهای این صنعت، ارائه تولیدات و توانمندیهای ایرانی، نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری ها به مخاطب تخصصی و عام و همچنین مراجعه کنندگان از سایر کشورها هر سال برگزار می شود.

 

 

 

2 پاسخ
  1. مهدی گفته:

    درست بود از سخرانی همه عکس گذاشته میشد این بی احترامی به کارشناس اداره استاندارد هست که عکس همه گذاشته شده جز ایشون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *