رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت هفته کتاب در باغ کتاب حضور یافت

,

رییس سازمان ملی استاندارد ایران از غرفه ترویج فرهنگ استاندارد بازدید کرد.

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، شنبه ۲۶ آبان‌ماه، به مناسبت هفته کتاب در مجموعه فرهنگی هنری باغ کتاب حضور یافت و از غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بازدید و از تلاش کارشناسان استاندارد و شرکت ISQI برای ارتقای دانش عمومی کودکان از مقوله استاندارد قدردانی کرد.

پس از این دیدار رییس سازمان ملی استاندارد ایران از بخش های مختلف کتابخانه ملی ایران و باغ کتاب تهران بازدید کرد.

غرفه شرکت ISQI نخستین بار به مناسبت هفته استاندارد و با هدف ترویج فرهنگ استاندارد در بین آینده‌سازان کشور برگزار شد. فعالیت های انجام شده در این روز به نمایش کلیپ ها و انیمیشن هایی با مضمون معرفی استانداردهای شهربازی و وسایل بازی در بوستان های شهری به کودکان، توزیع لوازم التحریر ایرانی و برگزاری مسابقه نقاشی بین کودکان با موضوع “کالای استاندارد ایرانی میخرم” می توان اشاره کرد.

فعالیت در حوزه فرهنگ سازی برای کودکان و آینده سازان کشور در راستای سیاست گذاری انجام شده در شواری سیاست‌گذاری و ترویج فرهنگ استاندارد  شکل گرفته است. هدف از تشکیل این شورا، ساماندهی فعالیت‌های ترویجی شرکت‌های تولیدی، خدماتی،‌ بازرسی و آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد استان تهران با شعار “کالای استاندارد ایرانی می‌خرم”  است.

حوزه‌های فعالیت و تصمیم‌سازی این شورا به تشکیل کارگروه‌هایی در حوزه صنعت، خدمات، خانواده، مدارس، مهدکودک‌ها، مدیران، دانشگا‌ه ها و اصناف مشخص شده است.

لازم به ذکر است، شرکت ISQI با تاسیس باشگاه “کیفیت و نسل فردا” از سال ۱۳۹۵ تاکنون اقدام به عضوگیری از کودکان و دانش آموزان مقطع ابتدایی با هدف دانش افزایی و جلب مشارکت آینده سازان کشور در انجام فعالیت های ترویجی با موضوع ایمنی، محیط زیست، کیفیت و استاندارد نموده است. در همین راستا در با برنامه ریزی برنامه های گوناگون آموزشی در نمایشگاه ها و همایش ها با ارسال پیام از ایشان برای بهره مندی از برنامه ها دعوت به عمل می آید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *