تلاش ISQI به منظور تداوم همکاری با بزرگترین مرکز تست خودرو کشور چین ( NAST ) برای گشایش فرصت‌های جدید در ارتقا کیفیت و ایمنی خودروها

بنابر مذاکرات و تفاهمات صورت گرفته، علیرغم وجود محدودیت ها و تحریم‌ها با تداوم همکاری با NAST چین امکان انجام تست‌های ایمنی و عملکردی خودروهای داخلی فراهم میشود.

قرار است در پایان مذاکرات و توافقات، قرارداد مربوطه برای بلند مدت تمدید گردد.

آشنایی با NAST

شرکت NAST بزرگترین مرکز تست خودرو در کشور چین در اکتبر ۱۹۹۵، به‌عنوان یک مرکز دولتی تست و کالیبراسیون آغاز به‌کار کرد.

از قابلیت های این شرکت انجام تست های مختلف جاده ای خودرو (proving ground)، طراحی و تعریف آزمونهای دوام خودرو، بدنه و سیستم تعلیق است.

کلیه فعالیت‌های این آزمایشگاهی این شرکت دارای گواهینامه تایید صلاحیت ۱۷۰۲۵ از سازمان اعتباردهنده عضو ILAC (اتحادیه بین‌‌المللی تایید صلاحیت آزمایشگاهی) می‌باشد و علاوه‌بر آن این شرکت موفق به دریافت مجوز فعالیت از نهادهای دولتی کشور چین مانند محیط‌‌زیست، امورخارجه، حمل و نقل، صنعت و فناوری اطلاعات گردیده است.

امروزه این شرکت با بهره‌مندی از بیش از ۳۸۵ نفر پرسنل آموزش‌دیده و ۱۶۱۱مورد تجهیزات پیشرفته تست و آزمون، پیشرفته‌ترین مرکز تست و کالیبراسیون کشور چین به حساب می‌آید که توانایی پوشش بیش از ۶۹۰ استاندارد در ۷۷ تقسیم‌بندی از صنعت اتومبیل و قطعات را دارا می‌باشد.

تداوم همکاری با NAST

 

2 پاسخ
  • مدیر سایت گفته:

   با سلام و احترام
   قرارداد با شرکت های بین المللی از جمله با شرکت NAST چین برای انتقال تجربیات، ارتقای تجهیزات و بهره برداری از تجهیزات تست کیفی در جهت ایجاد قابلیت های لازم برای آزمون استانداردهای الزامی تعریف شده توسط سازمان ملی استاندارد ایران شکل گرفته است.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *