تقدیر از برگزیدگان مسابقات شطرنج جام رمضان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

,

مراسم تقدیر و تجلیل از برندگان هشتمین دوره مسابقه شطرنج جام رمضان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران روز دوشنبه ۲۵تیرماه، با حضور مدیرعامل شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ISQI، در این مراسم اشکان گلپایگانی، مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، با تاکید بر تاثیر مثبت بازی شطرنج بر کارایی همکاران به واسطه افزایش تمرکز و همچنین قدرت برنامه‌ریزی و پیش‌بینی، عنوان کرد: باید زمینه‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت شرکت بیش از پیش همکاران فعال و علاقه‌مند در اینگونه برنامه‌های مشارکتی مهیا شود.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت شرکت‌کنندگان در این دوره و رقابت بیشتر ایشان نسبت به دوره‌های پیش گفت: با برنامه‌ریزی منسجم جهت پرورش توانمندی علاقه‌مندان و مستعدان، می‌توانیم به فکر تشکیل تیم و رقابت‌های برون‌سازمانی نیز باشیم.

گلپایگانی افزود: حضور فعال همکاران در اینگونه فعالیت‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که موجب افزایش روحیه همکاری و ایجاد انگیزه در بین شرکت کنندگان می‌شود.

در ادامه جوایز مقام‌های اول تا سوم هشتمین دوره مسابقات شطرنج توسط مدیرعامل اهدا شد. همچنین از سایر شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان مسابقه نیز تجلیل به عمل آمد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *