شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

تقدیرنامه اشتهار به کیفیت دوستاره به ISQI رسید

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در مراسم بزرگداشت روز ملی کیفیت و اختتامیه شانزدهمین دوره ارزیابی جایزه ملی کیفیت ایران که در یکشنبه ۱۹ آبان در مرکز همایش‌های بین‌الملی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، موفق به کسب تقدیرنامه اشتهار به کیفیت دوستاره شد.
به گزارش روابط عمومی ISQI، در اجرای مصوبه‌های یکصد و دومین و یکصد و چهارمین جلسه شورای عالی استاندارد و در جهت توسعه و ترویج دانش مدیریت کیفیت و استفاده آن در سازمان‌های دولتی، خصوصی و تعاونی اعم از خدماتی یا تولیدی، جایزه ملی کیفیت ایران طراحی و براساس مفاد این نظامنامه به اجرا گذاشته می‌شود.
جایزه ملی کیفیت ایران براساس نتایج ارزیابی عملکرد سازمان‌های متقاضی در رابطه با طراحى، تولید و عرضه محصول و ارائه خدمت و با توجه به معیارهای مدل اعطا می شود. این جایزه شامل سطوحی است که برای تعیین آنها ارزیابی همه جانبه و کاملی از فعالیت‌های عملیاتی و کیفی سازمان در ارتباط با محصول از جمله پایداری تولید و خدمات آن، و مطابقت با نیازمندی‌های مشتریان و سایر ذینفعان انجام می‌شود. در طراحی مدل جایزه ملى کیفیت ایران به مفاهیم، اصول و مبانی ارزشی و کاربردی کیفیت توجه خاص مبذول شده است.

جایزه ملی کیفیت ایران در واقع ابزاری است برای اندازه گیری معیارهای مشخص و در کنار آن وسیله ­ای برای ایجاد رقابت سالم و علمی در میان سازمان­ها اعم از دولتی و خصوصی، تولیدی و خدماتی و نمادی است برای ارج نهادن به زحمات مدیران، کارشناسان و محققان و کارکنانی که به کیفیت بها داده و با خلاقیت و نوآوری در تولید محصول یا ارائه خدمات ناب به عنوان فلسفه وجودی سازمان­ها، به دنبال تأمین انتظارات مشتریان  و کسب رضایت آن­ها هستند.

 

 

Previous slide
Next slide