تشکیل دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری و ترویج فرهنگ استاندارد

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری و ترویج فرهنگ استاندارد استان تهران در سال ۹۷ روز سه شنبه ۳۰ مردادماه به ریاست دکتر طاهری مدیرکل استاندارد استان تهران برگزار شد.

در این جلسه که مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران حضور داشت، خلاصه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط شرکت ISQI از جمله انجام تحقیقات بازار در حوزه‌های صنایع غذایی و خدمات اینترنتی با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و انتشار اخبار با درج شعار “کالای استاندارد ایران می‌خرم” در سایت‌ها و رسانه‌های خبری ارائه شد.

در ادامه این جلسه دکتر طاهری با بیان اینکه انجام فعالیت‌های ترویج فرهنگی استاندارد می‌تواند به صورت برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در کارگروه‌ها پیگیری شود، عنوان کرد: هدف ما از تعریف فعالیت‌های ترویج فرهنگ استاندارد، انجام کارهای درست و اصولی و فکر شده است که در انتها نتیجه ملموس و مناسب به بار بیاورد.

وی افزود: در این راه نباید دچار کارهای شتابزده و مقطعی شویم که باتوجه به زمان‌بر بودن کارهای فرهنگی، نتیجه لازم را دربرنخواهد داشت.

شواری سیاست‌گذاری و ترویج فرهنگ استاندارد با هدف ساماندهی فعالیت‌های ترویجی شرکت‌های تولیدی، خدماتی،‌ بازرسی و آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد استان تهران با شعار “کالای استاندارد ایرانی می‌خرم” شکل گرفته است.

حوزه‌های فعالیت و تصمیم‌سازی این شورا به تشکیل کارگروه‌هایی در حوزه صنعت، خدمات، خانواده، مدارس، مهدکودک‌ها، مدیران، دانشگا‌ه ها و اصناف مشخص شده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *