• عمومی
    
  • طبقه بندی
  •  
  • فهرست رویدادها
   همایش بررسی وضعیت خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد.

   همایش بررسی وضعیت خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد.

   همایش بررسی وضعیت خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور بر اساس نتایج ارزیابی های انجام شده مطابق ضوابط ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، روز یکشنبه 15 شهریورماه سال جاری در هتل المپیک تهران توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برگزار شد. همایش با حضور مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، انجمن های صنفی خودرو و خدمات و مدیران خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور برگزار گردید. در این همایش به بحث و بررسی پیرامون وضعیت، چالش ها، فرصت ها و تهدید های صنعت خدمات پس از فروش کشور پرداخته و از برترین های خدمات پس از فروش کشور تجلیل به عمل آمد. گزارش کامل این همایش در فایل پیوست قابل مشاهده میباشد.
   سومین نشست تخصصی صنعت خودرو برگزار شد

   سومین نشست تخصصی صنعت خودرو برگزار شد

   سومین نشست تخصصی صنعت خودرو با حضور نمایندگان مجلس، مدیران عامل شرکت های ایران خودو و سایپا، مسئولین شورای رقابت، نمایندگان سازمان های حمایت، محیط زیست و استاندارد، مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، کارشناسان صنعت خودرو و ... در سالن همایش سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
   برگزاری دومین نشست تخصصی صنعت خودرو

   برگزاری دومین نشست تخصصی صنعت خودرو

   دومین نشست تخصصی صنعت خودرو روز 18 آبان ماه در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
   ششمین همایش و نمایشگاه بین المللی خودرو، CNG و سوخت های جایگزین

   ششمین همایش و نمایشگاه بین المللی خودرو، CNG و سوخت های جایگزین

   ششمین همایش و نمایشگاه بین المللی خودرو، CNG و سوخت های جایگزین صبح دیروز 11 شهریور با حضور قائم مقام وزیر نفت، مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسئولین سازمان ملی استاندارد ایران، مدیرطرح ساخت جایگاه های CNG، دبیر انجمن سوخت‌های جایگزین و دیگر فعالان این حوزه در هتل المپیک تهران افتتاح شد.شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در این نمایشگاه به عنوان شرکت کننده، متولی برگزاری کلاس های آموزشی CNG‌ و حامی مالی و معنوی حضور یافته است. برای مشاهده گزارش این نمایشگاه به فایل پیوست مراجعه نمایید.
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران می باشد.
مجری : پورتال سامان