•  
   سایر خدمات

   رسیدگی به شکایات مشتریان خودرو
   باتوجه به کثرت شکایات مردمی در زمینه خودرو طی سنوات گذشته، در سال 1379 مقرر گردید که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نسبت به کسب نقطه نظرات مردمی و رسیدگی به مشکلات و شکایات خودرویی اقدام نماید و به شکایات آن دسته از مشتریانی که علیرغم مراجعه به شرکت های عرضه کننده و یا مجموعه خدمات پس از فروش موفق به اخذ نتیجه ...
   خدمات آموزش
   ارائه خدمات آموزشی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 1376 با توجه به نیاز صنایع کشور به مباحث کیفیتی و بهینه سازی تفکر مدیریتی ایجاد شد و از آن زمان موفق به فعالیت در صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو، نفت، گاز، پتروشیمی، ساخت تجهیزات و ... شده است. این بخش از شروع فعالیت تاکنون سعی در به روز آوری نوع خدمات خود ...
   خدمات HSE‌در طرح‌های EPC
   ارائه خدمات ایمنی، بهداشت و محیط زیست در طرح‌ها و پروژه‌های تولیدی و عمرانی، برطبق سرفصل‌های مشخص و با هدف افزایش ضریب ایمنی و اطمینان در مراحل ساخت و بهره‌برداری، انجام می‌گردد.
   خدمات حوزه انرژی
   محدودیت در منابع انرژی و در نتیجه لزوم بهینه‌سازی مصرف و نیز، ضرورت جایگزینی انرژی‌های پاک، دو جنبه بسیار مهم از موضوع انرژی است که توجه خاص نبت به فرصت‌ها و ظرفیت‌های در اختیار را بیش از پیش تأکید می‌کند.
   خدمات حوزه HSE-MS
   تدوین، طراحی و اجرای هدفمند فعالیت‌ها و اقدامات یک سازمان مستلزم برخورداری از سیستم‌های یکپارچه مدیریت و آموزش به‌روز نیروی انسانی است. خدمات این حوزه با هدف دستیابی به سازمانی پایدار و پویا (رو به تعالی)، امکان‌سنجی و پیاده‌سازی می‌شود.
   خدمات حوزه بهداشت و سلامت
   معیارها و استانداردهای ملی و جهانی در ارتباط با تأمین بهداشت حرفه‌ای که از الزامات محیط کاری است، مجموعه خدماتی را در بر می‌گیرد که از طریق تشخیص، تحلیل و کنترل عوامل زیان‌آور محیط کار و اعمال مراقبت‌های بهداشتی- درمانی، سالم‌سازی محیط کار و حفظ سلامت نیروی کار را تضمین می‌کند.
   خدمات حوزه ایمنی
   یکی از عوامل مؤثر بر شکل‌گیری درست رابطه میان کارفرما و کارگر که دستاورد مهم آن، افزایش راندمان کاری خواهد بود، توجه به مبحث ایمنی شغلی (فرد، فرآیند و محیط کار) است. تحقق این نیاز، مستلزم توجه به جنبه‌های مختلفی است که در خدمات برشمرده این حوزه، تعریف می‌شود.
   خدمات حوزه محیط زیست
   امروزه و در دنیای معاصر، توجه به جنبه‌های محیط زیستی طرح‌های عمرانی، تولیدی و خدماتی، یکی از بدیهیات و از جمله اصلی‌ترین اقداماتی است که می‌بایست در راستای تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به‌منظور حرکت در راستای توسعه پایدار، به‌طور جدی مدنظر قرار گیرد.
   بازرسی انطباق پروژه های عمرانی و ساختمانی با استانداردها
   در این بخش بر اساس درخواست مشتری (کارفرما) بررسی میگردد که اجرای یک پروژه عمرانی به میزان با استانداردهای ملی یا بین المللی مطابقت دارد.
   بازرسی و ارزیابی آنالیز مواد معدنی
   به منظور بررسی کیفیت مواد معدنی، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان ناظر بی طرف از مواد معدنی نمونه برداری و آنالیز عناصر تشکیل دهنده را به مشتری گزارش می دهد.
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران می باشد.
مجری : پورتال سامان