• چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو برگزار شد

   چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو برگزار شد

   چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با رویکرد فروش و خدمات پس از فروش روز 24 بهمن ماه در سالن همایش های برج میلاد آغاز به کار کرد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در اولین روز این همایش که با حضور مسئولین کشوری، شرکت های خودروسازی داخلی و جمع کثیری از فعالان صنعت خودرو خارجی برگزار شد، دستاوردهای صنعت خودرو کشور به معرض نمایش گذاشته شد و زمینه انعقاد قراردادهای بزرگ خودرویی فراهم گردید.

   در حاشیه این همایش، نمایشگاه صنعت خودرو کشور برگزار می شود که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز با توجه به فعالیت های این شرکت در حوزه رضایتمندی مشتریان در بخش فروش و خدمات پس از فروش و همچنین ارزیابی شرکت های خدمات پس از فروش، در آن حضور دارد.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در این همایش با اشاره به اینکه قرارداد با رنوی فرانسه به زودی نهایی می شود، عنوان کرد: این قرار داد به صورت مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت رنو خواهد بود.
   نعمت‌زاده ادامه داد: از خودروسازان می‌خواهم نسبت به ارتقاء خدمات فروش و پس از فروش خود اقدام کنند زیرا مردم نسبت به آنچه از ما می‌بینند قضاوت می‌کنند نه آنچه که ما دوست داریم مردم بگویند.
   وی افزود: ارزیابی کیفیت خودرو و شبکه خدمات پس از فروش توسط بازرس مستقل، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت مستمر انجام می شود.

   همچنین در این مراسم رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) ضمن اشاره به انعقاد ۶ قرارداد با خودرو سازان خارجی اظهار کرد: از جمله این شرکت‌های خارجی، بنز است که تا پایان سال جاری قرارداد خود را با شریک داخلی امضا خواهد کرد.
   رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ادامه داد: در هشت ماهه امسال طبق گزارش بانک مرکزی رشد اقتصادی کشور ۷ درصد بوده که در این میان دو بخش نفت و گاز و صنعت پیشرو بوده‌اند و در بخش صنعت نیز صنایع وابسته به خودرو نقش اصلی را در رشد اقتصادی داشته‌ است.

   در ادامه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو همچنین از امضای قرارداد به صورت کنسرسیوم با مشارکت ایران خودرو و یک شرکت اروپائی برای تولید موتور، اکسل و گیربکس در کمتر از یک ماه آینده خبر داد و گفت: این قرارداد در قالب طراحی و تولید پلتفرم داخلی منعقد شده و براساس آن انتقال تکنولوژی به صورت کامل انجام خواهد شد.
   مهندس یکه زارع گفت: در اجرای این قرارداد ابتدا یک موتور توسط شرکت اروپائی تولبد شده و در جریان تولید آن متخصصان و مهندسان ایرانی مشارکت خواهند داشت. در ادامه موتور دوم به صورت مشترک و موتور سوم به صورت کاملا داخلی، توسط صنعتگران ایران خودرو تولید می شود.

   مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران از عرضه محصولات این شرکت در بورس کالا خبر داد.
   مهدی جمالی اظهار کرد: فروش محصولات سایپا در بورس کالا به زودی انجام خواهد شد و سراتو نیز در بورس پذیرفته شده است.
   وی با بیان اینکه به زودی اوراق فروش محصولات سایپا در بورس عرضه می‌شود، خاطرنشان کرد: هفته آینده نیز ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق مرابحه جدید در بورس منتشر خواهد شد.

  • پربازدیدترین اخبار
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران می باشد.
مجری : پورتال سامان