• شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جام کیفیت را به خانه برد

   شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جام کیفیت را به خانه برد

   مرحله پایانی اولین دوره مسابقات فوتسال جام کیفیت روز دوشنبه 29 آذرماه با حضور مدیران عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و شرکت ایتراک برگزار شد و تیم ISQI با 9 امتیاز توانست عنوان قهرمانی این دوره مسابقات را از آن خود کند.

   به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در بازی اول این مرحله دو تیم ITRAK و IDRO به نتیجه یک بر یک دست یافتند. همچنین در بازی بعد، تیم های ISQI و سازمان محیط زیست به رقابت پرداختند که با نتیجه 5 بر 3 به سود تیم ISQI خاتمه یافت.
   اشکان گلپایگانی مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با اشاره به اینکه این مسابقات در روز کیفیت با هدف توجه به کیفیت صنعتی در سازمان های مرتبط برنامه ریزی گردید، عنوان کرد: برگزاری این مسابقات موجب تعامل و هم افزایی سازمان های شرکت کننده می شود .
   وی افزود: شعار«کیفیت، مسئولیت همه ماست» باید در تمامی جنبه ها سرلوحه قرار گیرد و امید است گام نهادن در این مسیر، موجبات توسعه روحیه ورزشی و فرهنگ پهلوانی در کیفیت صنعت فراهم آورد.
   گلپایگانی همچنین از کلیه سازمان های شرکت کننده در این مسابقات به موضوع کیفیت توجه ویژه دارند صمیمانه قدردانی کرد.
   در پایان جوایز این مسابقات توسط مدیران عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و شرکت ایتراک به تیم اول، آقایان فرزاد کر به عنوان آقای گل، بهزاد دهقانمرد به عنوان بازیکن اخلاق و کوروش عیسی وند به عنوان زننده زیباترین گل اهدا شد.

   گالری
  • پربازدیدترین اخبار
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران می باشد.
مجری : پورتال سامان