•  
   سایر خدمات

    
   بازرسی کیفیت مصالح ساختمانی و عمرانی
   بازرسی کیفیت مصالح ساختمانی و عمرانی
   با توجه به تاثیر کیفیت مصالح ساختمانی و عمرانی در کیفیت ساختمان و پروژه ها، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان ناظری بی طرف کیفیت مصالح مورد استفاده در پروژه ها ار قبل از استفاده در پروژه، از نظر انطباق با استاندارد ها مورد ارزیابی قرار می دهد.

   شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 1368 توسط دولت (زیر مجموعه وزارت صنایع و معادن سابق) تاسیس گردید تا به صورت تخصصی در زمینه های مرتبط با کیفیت و بازرسی‌های کیفی بر طبق استانداردهای ملی فعالیت نماید. با توجه به تخصص و تجربه و شناخت این شرکت از اصول و روشهای بازرسی و استانداردهای مختلف فنی و نحوه تدوین روشهای کنترل و ارزیابی، این شرکت در زمینه های مختلف، از جمله بازرسی کیفیت مصالح ساختمانی  فعالیت می‌نماید . 
   یکی از مسائل پر اهمیت برای مجریان طرحهای عمرانی و ساختمانی مبحث کیفیت مصالح مورد استفاده در پروژه ها می‌باشد؛ زیرا مصالح ساختمانی ضمن تاثیر در کیفیت ساخت ، عامل موثر در دوام و ماندگاری پروژه عمرانی نیز می‌باشد. در بخش بازرسی مصالح ساختمانی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، مصالح بر اساس استانداردهای ملی یا استانداردهای مد نظر کارفرما  مورد ارزیابی قرار گرفته و نتایج آن به متقاضی گزارش می گردد.


   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق اطلاعات تماس زیر با واحد بازرسی پروژه های عمرانی و معدنی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران  ارتباط حاصل فرمائید.
   شماره تلفن های تماس: آقای مهندس قاسمی  43904250 و 88352057- آقای مهندس چنگیزی 43904251

   شماره فکس : 88020540
   آدرس ایمیل : [email protected]

    

    

   استانداردهای مرتبط

   برای دانلود استانداردهای مرتبط با کیفیت مصالح ساختمانی و عمرانی بر روی عبارت بیشتر کلیک کنید.

                                                                                                                        [+] بیشتر
    

    

    
   مطالب پورتال
   ردیف  عنوان
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران می باشد.
مجری : پورتال سامان