•  
   بازرسی خدمات پس از فروش خودرو و نیرو محرکه

    
   بازرسی خدمات خودرو
   بازرسی خدمات خودرو
   بازرسی خدمات خودرو و نیرو محرکه با هدف بهبود و ارزیابی وضعیت خدمات پس از فروش و رضایتمندی مشتریان، در دو حوزه بازرسی خدمات خودرو و بازرسی خدمات ماشین آلات و موتورسیکلت فعالیت می کند.

   بخش بازرسی خدمات خودرو با تکیه بر تجارب ارزشمند خود و با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب، به عنوان بازوی اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه ارزیابی و رتبه بندی شرکت ها و نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش خودرو بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو مصوب مجلس محترم شورای اسلامی، آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو مصوب هیئت محترم وزیران و دستورالعمل شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش صنعت خودرو مصوب وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت فعالیت می نمایند.
   فعالیت های اجرایی این بخش به شرح ذیل می باشد:

   • ارزیابی کلیه شرکت های خدمات پس از فروش عرضه کننده خودرو و نمایندگی های مجاز تحت پوشش آنها با حجم ارزیابی سالانه در حدود 50 شرکت و 2500 نمایندگی مجاز خودرو در بیش از 350 شهر در کشور. این ارزیابی به صورت آنلاین و خروجی نتایج در قالب گزارشات داینامیک در حال اجرا    می باشد.
   • ارزیابی شرکت های متقاضی واردات خودرو به منظور ثبت نام شرکت در مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت .با حجم بیش از 100 شرکت در سال
   • ارزیابی شرکت های خدمات فروش خودرو و نمایندگی های مجار تحت پوشش آنها بر اساس استانداردها و دستورالعمل های ملی و بین الملی بر اساس درخواست شرکت متقاضی
     

       

     

   جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکار ما تماس حاصل فرمایید: 
   آقای پدرام فخیمی رئیس بازرسی خدمات خودرو و نیرومحرکه  43904325
    

    
   مطالب پورتال
   ردیف  عنوان
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران می باشد.
مجری : پورتال سامان