دومین دوره مسابقات فوتسال جام کیفیت روز شنبه ۴ آذرماه با حضور تیم های بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، سازمان محیط زیست، سازمان حمایت، ایدرو، ایتراک و مگفا برگزار شد.

در هفته نخست، تیمهای ISQI، مگفا، ایدرو و ایتراک به رقابت پرداختند؛ در این هفته، تیم ایتراک با نتیجه ۳ بر۰ تیم ایدرو را شکست داد و تیم ISQI با تفاضل ۱ گل، بازی را به تیم مگفا واگذار کرد.

در دومین هفته از این مسابقات، تیم ایتراک و محیط زیست در یک بازی برابر به نتیجه مساوی ۴-۴ دست یافتند و سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در رقابت با مگفا موفق شد رقیب خود را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دهد.

در هفته بعد، تیم سازمان حفاظت محیط زیست با برتری ۳ بر ۰ تیم ایدرو را شکست داد و سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در رقابت با ISQI، با نتیجه ۶ -۲ توانست به فینال راه یابد.

مسابقات نیمه نهایی فوتسال جام کیفیت نیز تیم سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل تیم ایتراک پیروز شد  و تیم سازمان حفاظت محیط زیست نیز موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ تیم مگفا را شکست دهد.

هفته آخر این مسابقات نیز با قهرمانی تیم سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به پایان رسید. در این بازی تیم سازمان حمایت پس از تساوی ۲ بر ۲ موفق شد در ضربات پنالتی تیم سازمان محیط زیست را مغلوب کرده و جام قهرمانی را به دست آورد.

همچنین در بازی رده بندی تیم مگفا در ضربات پنالتی توانست تیم ایتراک را شکست دهد و به مقام سوم رقابت ها دست یابد.